CELÝ 3369. DÍL ULICE: Marcela si zadělává na pořádný průšvih!

Aktualizováno 18.01.2018

Ulice: 3369. díl
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3369. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

 

Veronika v noci zjišťuje, že Marcela zmizela. Hned jde vzbudit Filipa a volat policii. Poprask, který ztropí, slyší i Martin. Filip rodiče uklidňuje, že Marcela byla pryč i minulou noc a určitě se brzy vrátí. Vzápětí Marcela dorazí a přizná, že byla běhat. Na Filipa se naštve, protože ji rodičům napráskal, ale ona jeho tenkrát ne. Martinovi se během dne svěří, že má strach, že neuspěje. Navíc má velkou trému z profesorky, která ji před třídou zesměšnila. Martin jí doporučí malý trik, jak si představit lidi, ze kterých je nervózní. Veronika se domluví s Martinem, že pozvou Marcelu na svátky k nim do Loučky, když má takové trauma z táty. Marcela je za to ráda a ihned souhlasí. Nakonec na návrh kývne i její máma, která za nimi dorazí hned na první svátek s Boříkem. Večer si pak Maléřovi dávají dárky a Filip s Marcelou se usmíří. Veronika je ale hodně nervózní z Rozinina letu. Večer se Veronika Martinovi svěří, že by si přála pod stromeček šaty, které měla na sobě na přehlídce. Martin se neudrží a přizná, že jí je už koupil na základě Marceliny rady.
Věrka si ráno konečně čte dopis od Luboše a dost ji to vezme. Pak volá Márovi, aby se za ní zastavil. Zamilovaný Mára je ještě v posteli s Karlou a užívají si poslední společné chvíle před Karliným odletem. Mámu jdou pak navštívit oba společně. Věrka jim dává cukroví a chce se dohodnout na Vánocích. Mára ale nehodlá mezi rodiči pendlovat. Připadá si, jako by byl ve střídavé péči a nechce Vánoce slavit. Namíchne ho i to, že si z něj máma dělá poslíčka a posílá po něm tátovi umělý stromeček i ozdoby. Věrka dává jemu i Karle vánoční dárky a je jí líto, že to takhle dopadlo. Mára se večer svěřuje Karle, že by s ní rád letěl na Vánoce do Karibiku. Karla je šťastná, ale Luboše zpráva trochu zaskočí. Ptá se na Věrku a marně čeká reakci na svůj dopis.


Aleš chce Šímovi koupit vlastní brusle, aby si je nemuseli půjčovat. Gábina se na to moc netváří, ale neřeší to. Hynek se chce s Gábinou dohodnout, že by si vzal Šímu v pátek. Ta to ale odmítne kvůli naplánované Šímově oslavě, kde bude i táta s Alešem. Hynkovi rozmlouvá Štědrý večer u Dášiných rodičů s ohledem na miminko. Při vzpomínce na první Vánoce s malým Šímou to rozhodně jako idylku nevnímá. Hynek se s ní domlouvá, že by příště moc rád doprovodil Šímu na florbal. Mastný donese Gábině stromek a po chvíli dorazí i Květa s dárkem pro Šímu. Přeje jim hezké svátky a Mastného zve na sváteční oběd, snaží se o usmíření. Landová donese Gábině malé dárky a ráda by něco probrala s Alešem. Gábina ji zve dovnitř, aby na něj počkala. Šímu pořád bolí pohmožděná noha, ale je statečný, chová se jako chlap a Aleše vnímá jako svůj velký vzor. Landová se s Alešem domlouvá na drobných domovních opravách. Gábině pak Aleš sděluje, že za mámou jede až druhý svátek vánoční a jinak slouží.

 

 

 
Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

3369. epizodu jste v TV mohli vidět 21. prosince 2017.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Stanislava Jachnická dodržuje na Vánoce netradiční zvyk: Koho chodí na Štědrý den špehovat?
Stanislava Jachnická dodržuje na Vánoce netradiční zvyk: Koho chodí na Štědrý den špehovat?

Hlasujte! Pražáková, nebo Lišková? Jak by se měla Lada jmenovat?
Hlasujte! Pražáková, nebo Lišková? Jak by se měla Lada jmenovat?


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?