HLASUJTE! Kupuje si Aleš Šímu svými dárky?

Aktualizováno 21.01.2018

Seriál Ulice: Kupuje si Aleš Šímu svými dárky?
Zdroj: TV Nova

Šíma nedá na Aleše dopustit. Je jeho vzorem i parťákem. Tak trochu si ho adoptoval jako náhradního tátu, protože ten jeho na něj nemá tolik času, jak by si představoval. Aleš navíc Šímu zahrnuje drahými dárky, což se moc nelíbí Gábině ani Hynkovi. Co myslíte, kupuje si jeho přízeň? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Hynek i Gábina jsou rádi, že si Šíma a Aleš tolik rozumí. Šíma má konečně parťáka, se kterým může podnikat nejrůznější věci, parťáka, jenž mu už dlouho chyběl. Mužný a rozhodný Aleš je pro něj i velkým vzorem, a to nejen proto, že ho coby hasič před čtvrt rokem zachránil. Alešův přístup k Šímovi se zamlouvá i Radkovi Mastnému, jenž chce mít z vnuka pořádného chlapa, ne žádného mamánka.

 

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Podpásovka od Aleše: Co provede Gábině a Hynkovi?
UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Podpásovka od Aleše: Co provede Gábině a Hynkovi?

 

Gábině a Hynkovi se ale některé Alešovy akce příliš nelíbí. Jsou věci ve výchově, jež považují za zásadní. Proto jim vadí, že se s nimi Aleš neporadí předem, když chce něco se Šímou podniknout. Gábině a Hynkovi nejsou příliš po chuti ani drahé dárky, jež Šíma od Aleše dostává. Pro Aleše je hlavní, že z nich má Šíma radost. Ale není za tím ještě něco jiného? Nechce si jimi Šímu koupit, aby na něj měl ještě větší vliv? Co si o tom myslíte vy?

 

Hlasujte v naší anketě! Myslíte si, že si Aleš svými dárky Šímu kupuje?

 

 

FOTKY: Velká romantika na Vánoce: O jaké překvapení se všem postará Aleš?
FOTKY: Velká romantika na Vánoce: O jaké překvapení se všem postará Aleš?

 

Hlasujte! Pražáková, nebo Lišková? Jak by se měla Lada jmenovat?
Hlasujte! Pražáková, nebo Lišková? Jak by se měla Lada jmenovat?

 


 


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?