Baby boom v Ulici pokračuje: Která další herečka je těhotná?

Aktualizováno 28.07.2018

Seriál Ulice: Která další herečka známá z Ulice čeká miminko?
Zdroj: TV Nova

To je neuvěřitelné! Letos nastal v Ulici opravdový baby boom. Již čtvrtá herečka, kterou znáte ze seriálu, tento rok oznámila, že je těhotná. Tušíte, o koho se jedná? Její jméno najdete v článku.

Přehrát poslední díl

Tohle tu ještě nebylo, a to je Ulice s vámi již téměř třináct let. Za celou tu dobu, co pro vás Ulici připravujeme, se ještě nikdy nestalo, aby hned čtyři herečky oznámily v rozmezí několika měsíců, že čekají miminko. A to je teprve červen! Jak jsme vás již informovali, nejprve se pochlubila radostnou novinkou Michaela Tomešová, kterou znáte z Ulice jako Bětku Klimešovou. Krátce po ní se podělila o šťastnou zprávu Tereza Vítů, seriálová Alena Koukalová. Zanedlouho po Tereze prozradila také představitelka Gábiny Aneta Krejčíková, že čeká miminko. Tím ale baby boom zdaleka nekončí.

 

Jedenáct sourozeneckých dvojic v Ulici: Víte o všech?
Jedenáct sourozeneckých dvojic v Ulici: Víte o všech?

 

Těhotná je také Michaela Maurerová, jež v Ulici ztvárňuje Digi Stránskou. Má za sebou první trimestr a jak se svěřila na sociální síti, nebyl to žádný med kvůli častým nevolnostem. Zároveň ale dodala: „Na miminko se všichni čtyři (tj. také její dvojčata a partner) děsně těšíme. A já osobně se teď teda nejvíc těším, až to „nejkrásnější období v životě ženy“ (to musel vymyslet chlap) skončí a já si to miminko pořádně pomazlím a očuchám, protože být máma je pro mě prostě “nejvíc nejlepší věc v životě” a taky zázrak.“

 

Míše srdečně gratulujeme k jejímu těhotenství a držíme jí palce, aby ona i malé byly v pořádku a aby si to trojnásobné mateřství opravdu užila.

 

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Tohle nešlo natočit: Proč Tereza, David, Ota a Boženka lehli smíchy?
(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Tohle nešlo natočit: Proč Tereza, David, Ota a Boženka lehli smíchy?

 

VIDEO: Opravdu šla Gábina na potrat?
VIDEO: Opravdu šla Gábina na potrat?

 

 

 

 

 

TV Nova

Co přinese epizoda 3735?