VIDEO: Aleš udělá Gábině peklo ze života! Kam až zajde?

Aktualizováno 15.09.2018


Aleš stále věří, že se s Gábinou k sobě vrátí, že ji přesvědčí o tom, že on je pro ni ten pravý. Místo toho ale udělá už brzy pravý opak. Postará se jí o hodně krušné chvilky, které se neobejdou bez následků…

Přehrát poslední díl

 Gábina by byla nejradši, kdyby jí Aleš jednou pro vždy zmizel ze života, kdyby o něm už nikdy neslyšela. Jenže Šíma na něm stále hodně lpí, nechce o něj přijít. A právě na to Aleš sází. Pořád si nechce připustit, že je konec, že Gábina o něj jako partnera nestojí. Doufá, že se to časem změní, že Gábina přijde k rozumu a ocení jeho kvality. Zkouší to na ni různě – od vyznání lásky přes manipulace Šímou až po utužování vztahu s jejím otcem.

 

Gábina má co dělat, aby takový nátlak ustála, aby dokázala i nadále normálně fungovat, aniž by si Šíma čehokoliv všiml. Právě pro něj chce to nejlepší. Proto dokonce uvažovala i o tom, že by mu dovolila chodit na kurz sebeobrany, který ve škole vede Aleš. Hynkovo rezolutní ne ale akceptuje a vlastně je ráda, že to takhle dopadlo. Ani ona, ani Hynek netuší, že Šíma chodí na kurz tajně, za jejich zády.

 

Kontakt s Alešem a jeho neustálé vyptávání na mámu Šímu natolik ovlivní, že když začne mít o mámu starost, podělí se o ni s Alešem. To však odstartuje sled dramatických událostí, jež se neobejdou bez následků a jež ovlivní život Gábiny, Šímy, Hynka i Aleše. Jak s nimi zamává psychický teror, únos či naprosté zoufalství?

 

Zlomové okamžiky v životě Gábiny, Aleše, Šímy i Hynka už tento týden!

 

VIDEO: Zlomové chvíle, psychický teror, náhlé vzplanutí i obrovský malér. Co se bude dít v Ulici?
VIDEO: Zlomové chvíle, psychický teror, náhlé vzplanutí i obrovský malér. Co se bude dít v Ulici?

 

Čerstvá maminka Aneta Krejčíková prolomila mlčení! Co prozradila?
Čerstvá maminka Aneta Krejčíková prolomila mlčení! Co prozradila?