EXKLUZIVNĚ Z NATÁČENÍ! Co pojí Jitku Smutnou s Peškem?

Aktualizováno 12.10.2018


V Ulici se slavily seriálové narozeniny. Oslavencem byla jedna z nejoblíbenějších postav - Vlastimil Pešek, kterého ztvárňuje Rudolf Hrušínský! Herečka Jitka Smutná po příjemném natáčení prozradila, co má s postavou Peška společného.

Přehrát poslední díl

 

U Peškových se poslední dobou pořád něco děje. Nejdřív řešili problémy s Robertem, pak Adrianu zasáhla jeho smrt, a když už se konečně začalo blýskat na lepší časy, vrátila se do života Vlastimila Peška jeho sestra Marie, se kterou nemá nejlepší vztahy. A právě Marii hraje Jitka Smutná, která do rozjetého seriálu nastoupila v září letošního roku. 

 

Rodinu Peškových ale přeci jen čeká alespoň jedna radostná událost. Vlasta oslaví narozeniny, na kterých se ukáže i Marie se svou dcerou! Jitka Smutná po natáčení prozradila, co má se seriálovým oslavencem společného.

 

Oba rádi chodí rybařit! Herečka ale dobře ví, že srovnávat úlovky podle délky není tím nejlepším řešením. "Měřím to na pocit radosti a pobytu ve volné přírodě. Hladiny řek, rybníků a jezer mají velkou energii a já mám pak pocit, že si kousek odnáším zpátky do města," řekla Smutná. Postavě Vlastimila Peška by Smutná popřála, aby byl pozitivní. "Člověk má pak lepší pohled na svět, i když má starosti," uzavřela herečka.

 

S kým z kolegů se Jitka Smutná zná už dlouhá léta? A jak vypadá natáčení oslavy? To už se dozvíte v našem videu.

 

Seriál Ulice vysílá TV Nova každý všední den od 18:25.

 

Pešek otevře svou třináctou komnatu: Co se kdysi stalo mezi ním a Marií?
Pešek otevře svou třináctou komnatu: Co se kdysi stalo mezi ním a Marií?

CO NEUVIDÍTE V TV: Další podpásovka pro Marcelu: Co jí provede máma?
CO NEUVIDÍTE V TV: Další podpásovka pro Marcelu: Co jí provede máma?

kč TV Nova