UKÁZKA z páteční Ulice: První setkání po polibku: Jak to Šárka a Martin ustojí?

Aktualizováno 27.10.2018


Mezi Šárkou a Martinem to včera při polibku nečekaně zajiskřilo. Oba dva to hodně rozhodilo, ani jeden netuší, co si o tom ten druhý myslí. Teď se znovu nečekaně setkají, navíc v přítomnosti svých partnerů. Jak to zvládnou? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Ani jeden z nich něco takového neplánoval, oba si mysleli, že to mají spolu vyřešené, že jsou jen dobří kamarádi. Jenže pro Šárku je Martin nyní mnohem víc, i když si to nechce přiznat – je jejím rytířem, jenž jí byl velkou oporou po celou dobu, kdy ji obtěžoval a šikanoval Mastný. Nyní to byl překvapivě právě Martin, kdo podlehl situaci a Šárku políbil jako první. Jeho samotného to rozhodilo, protože Veronice nikdy nebyl nevěrný a ani nepředpokládal, že by se něco takového stalo. On i Šárka v sobě nyní mají zmatek. O to těžší pro ně bude nečekané shledání v přítomnosti Veroniky a Jirky. Jak to zvládnou? Proč si Martin začne připadat jako na grilu? Podívejte se.

 

Přesně tomuhle by se Martin i Šárka nejraději vyhnuli. Jaké pro ně bude další setkání po včerejším polibku? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

 

CO NEBYLO V TV: Zrušená svatba! Kdo je zničené Vendule překvapivou oporou?
CO NEBYLO V TV: Zrušená svatba! Kdo je zničené Vendule překvapivou oporou?

 

Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem: Čekají nás velké návraty i překvapivé těhotenství
Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem: Čekají nás velké návraty i překvapivé těhotenství

 

 

 

 


 

TV Nova