SRDEČNĚ GRATULUJEME! Tereza Bebarová oznámila radostnou novinu

Aktualizováno 02.12.2018

Seriál Ulice: Tereza Bebarová - 7
Zdroj: TV Nova

Tereza Bebarová, která hraje Světlanu Nyklovou, právě prožívá nádherné a šťastné období. Se svým partnerem čeká miminko. Jejich šestiletá dcera Klaudie se tak už za pár měsíců dočká sourozence. Srdečně gratulujeme a přejeme hlavně zdraví!

Přehrát poslední díl

Terezu Bebarovou znáte z Ulice jako Světlanu Nyklovou. V poslední době ji v seriálu nevídáte tak často jako dříve. Poté, co si Světlana prošla na jaře peklem, kdy kvůli intrikám Mastného a Roberta skončila dokonce ve vazbě, změnila od základů svůj život. O prázdninách přesídlila k Ingrid do Málkova, kde se naplno věnuje Alexovi.

 

Zdroj: TV Nova

 

Proč se Světlana neobjevuje v Ulici už tak často jako dříve? Tereza Bebarová se již před rokem domluvila s produkcí seriálu na upozadění její postavy, protože s partnerem plánovali další miminko. „Původně to scenáristé vymysleli tak, že Světlana bude rok ve vazbě. To ale neprošlo, protože když to konzultovali s odborníkem, bylo jim řečeno, že je to hodně nereálné,“ prozrazuje nastávající dvojnásobná maminka.

 

Zdroj: TV Nova

 

Šestileté dceři Klaudii, jež si sourozence už delší dobu přeje, se přání splní již za pár měsíců. Krásná představitelka Světlany je už ve třetím trimestru, což je pro hodně lidí velkým překvapením. „Těhotenství jsem nijak netajila, ale ani jsem o něm hned všechny neinformovala například na sociálních sítích. Nedozvěděla se o něm média, takže ani moji herečtí kolegové v divadle dlouho nevěděli, že jsem těhotná. Po prázdninách se proto divili, že mám bříško,“ usmívá se Tereza Bebarová. Na miminko se s partnerem moc těší. Oproti prvnímu těhotenství si to nynější až dosud užívala stranou zájmu médií: „Je to pro mne hodně jemně hmotné. Tyto pocity sdílím se svým partnerem, jsem ráda, že máme dostatek soukromí,“ přiznává.

 

Zdroj: TV Nova

 

A proč se rozhodla šťastnou novinku prozradit? „Diváci si již všimli, že Světlana není v Ulici tak často jako dřív. Čím dál častěji se ptají na důvod, takže jsem se rozhodla, že jim ho prozradím, abych předešla nejrůznějším spekulacím. Světlanu ale v Ulici ještě budete minimálně čtvrt roku vídat,“ vysvětluje krásná herečka.

 

Zdroj: TV Nova

 

„Radujeme se spolu s Terezou z jejího štěstí. Přejeme jí i její rodině jen to nejlepší a vyhlížíme další spolupráci s nastávající dvojnásobnou maminkou,“ reaguje na hereččino těhotenství kreativní producent Ulice Matěj Podzimek.

 

Zdroj: TV Nova

 

My vám už nyní můžeme prozradit, že Světlanu v Ulici uvidíte například na Mikuláše nebo při jedné speciální události. Podívejte se v naší fotogalerii, jak to Tereze Bebarové nyní sluší. Rozhovor s představitelkou Světlany o jejím těhotenství přinese v sobotu pořad Volejte Novu.

 

Tereze srdečně gratulujeme a přejeme jí i celé její rodině hlavně pevné zdraví!

 

 

 

CO V TV NEUVIDÍTE: Pořádné svinstvo! Co Světlanu namíchne nejvíc?
CO V TV NEUVIDÍTE: Pořádné svinstvo! Co Světlanu namíchne nejvíc?

 

VIDEO: Jak se loučila s Ulicí Aneta Krejčíková?
VIDEO: Jak se loučila s Ulicí Aneta Krejčíková?

 

 

 

 


Epizoda 3550

Epizoda 3550

Vlastimil Pešek se dnes hodí do gala, protože jde s Marií na odpolední koncert.…

Co přinese epizoda 3759?