VIDEO: Jak zasáhne do děje v Ulici Terezina krásná kamarádka Magda?

Aktualizováno 08.12.2018


Již příští týden se v Ulici objeví Terezina hezká kamarádka Magda, se kterou se Tereza znovu uvidí po pár letech na srazu spolužáků z vysoké školy. Stejně jako Tereza má spoustu novinek i jednu zásadní informaci – momentálně se snaží o nový začátek. Jaký a kde?

Přehrát poslední díl

Krásná Magda je opravdu nepřehlédnutelná díky svým extravagantním kreacím, jež by u učitelky na gymnáziu nikdo nečekal. Také Otovi její outfit okamžitě vyrazí dech, protože něco takového se hned tak nevidí. O to víc ho Magda zaujme, neboť jako výtvarník to umí náležitě ocenit. Stejně jako on je Magda svým způsobem svá. Je vtipná, ráda si z lidí vystřelí, pokud si o to u ní koledují.

 

Na vysoké škole Magda nepatřila mezi Tereziny nejbližší kamarádky, na srazu si ale nečekaně padnou do noty. Od Gábinina odjezdu do Berlína si Tereza tak skvěle s nikým nepopovídala jako právě s Magdou. Díky tomu zjistí, že Magda odchází ze školy, kde dosud učila, takže ji čeká nový začátek. Terezu hned něco napadne, ovšem má to svá úskalí. Magda musí zapůsobit na ředitelku Puklickou, která má o pedagozích na své škole jasnou představu...

 

Krásná Magda v podání Veroniky Čermák Mackové se objeví v Ulici už příští týden! Že by právě ona byla tou pravou pro Otu?