Předvánoční nadílka, odhalená tajemství, romantika i pořádná nadělení… Co se bude dít v Ulici v prosinci?

Aktualizováno 23.12.2018


Blíží se nejkrásnější svátky v roce, na které se obvykle každý těší. Ne každý ale stráví advent přesně podle svých představ. U Terezy to nečekaně zabouří, zamilovaný Martin si prochází těžkou zkouškou kvůli Šárce, s Vilmou Nyklovou to málem sekne, Marcela začne bojovat o Bruna, Anča zase poznávat Petrovu druhou tvář. Pravá vánoční atmosféra na vás dýchne díky nadílce u Bedřicha či Šárčině akci. A nadělovat se bude i u Marečkových… Co přinesou prosincové díly Ulice?

Přehrát poslední díl

Šárka a Martin v podezření
Pokud se člověk zamiluje do nepravého, prožívá neskutečná muka. Neustále bojuje se svými city, lásku si zakazuje, přesvědčuje sám sebe, že to zvládne. Ale jak dlouho se dá tohle vydržet, aniž by si všimlo naše okolí, že se něco děje? Martin a Šárka kolem sebe našlapují po špičkách, už nejsou tak bezprostřední jako dřív. To samozřejmě neujde někomu, kdo oba dva velmi dobře zná. A otevřeně se na to Martina zeptá… Co se dozví? Co neustojí Šárka? A co Martin?

 


Jana vs. Marcela: Sokyně kvůli Brunovi?

Jaká by to byla oslava dvacetin, kdyby neproběhla i s vrstevníky a kamarády někde v klubu? Pro Rozinu ji uspořádá v Coolně Jana, jež se domluví s Brunem na velkém narozeninovém překvapení. Zároveň Rozině bez mučení přizná, že má o Bruna zájem, takže se jí vlastně hodí, že se znovu uvidí. Má to ale malý háček. Na Bruna si stále myslí také zamilovaná Marcela, jež se kvůli Janě odhodlá k něčemu, čeho bude záhy hodně litovat… Co Marcela udělá? Proč bude kvůli Janě zle mezi Marcelou a Rozinou? A která z holek se líbí samotnému Brunovi?

 


Petr se vybarvuje
Jak dobře známe své partnery? Jak je vnímáme my, a jak naše okolí? Anča postupně zjišťuje, že její Petr má své mouchy. To, co jí na něm zpočátku imponovalo, jako by se pomalu vytrácelo. Přitom před Ančou se Petr ještě jakžtakž krotí. Jakmile však osamí s její kamarádkou, jež mu není příliš sympatická, bez nejmenšího zaváhání odhalí svou druhou tvář… Co se stane? S kým bude Petr hodně na kordy a proč? A co na to Anča, jíž se to týká víc, než by tušila?

 


Předvánoční nadělení u Terezy

Tereza a David zorganizují předvánoční setkání s Davidovými rodiči a Tomášem, jenž se vlastně pozve sám. Tereza ani David nemají sílu říct mu ne, přestože tuší, že tahle sestava hrozí velkým průšvihem kvůli podezření, že Vlaďka a Tomáš spolu něco mají. Jejich neblahé tušení se bohužel záhy potvrdí. Dušan to už neustojí a udělá Vlaďce žárlivou scénu, která se neobejde bez následků… Co všechno se odehraje v trojúhelníku Dušan – Vlaďka – Tomáš? Jak to poznamená vzájemné vztahy jen pár dní před Vánoci?

 

Zdroj: TV Nova


Předvánoční tajnosti

Je tu advent, Vánoce se pomalu blíží, ale Vilma Nyklová nemá na svátky ani pomyšlení. Trápí se kvůli vnučce Vendule, jíž se před pár týdny rozpadl vztah s Pavlem. Nyklová pořád doufá, že se ti dva usmíří a znovu dají dohromady. Teď o svou naději však definitivně přijde. Pavlova babička jí totiž prozradí, že vnuk už zase randí, byť se to snaží přede všemi utajit… Kdo je tou vyvolenou? A jak na tuhle novinku zareaguje Vendula, až se ji od babičky dozví? A co s Vilmou Nyklovou málem sekne?

 

Zdroj: TV Nova


Smutné vánoční vyhlídky
Většina z nás se už těší, jak nejkrásnější svátky v roce stráví se svými blízkými. Ne každý má ale takové štěstí. Blanka a Radka se sice neznají, jedno však mají společné. Letošní advent si nedokážou ani pořádně užít, protože nemohou být s těmi, které milují – Blanka se svými dětmi, Radka zase s vnoučaty. Navíc to vypadá, že jim o Štědrém dni zbudou jen oči pro pláč. Obě totiž raní novinky, které se dozví a které se týkají právě Vánoc… Proč se Blanka sesype? A co neustojí Radka? Co je pro obě hodně bolestivé? A kdo jim je překvapivě velkou oporou?

 


Předvánoční nadílka
Jak si užít vánoční nadílku s těmi, které máme rádi, když nám osud nepřeje a na Štědrý den nás bude dělit vzdálenost několika set kilometrů? Jedna možnost by tu byla – udělat si ježíška o pár dní dříve. Přesně to má v plánu také Bedřich Liška, jenž poprvé stráví nádherné chvíle u vánočního stromečku společně se svou dcerou a vnukem. A nejen s nimi. Dorazí také Anča, Jindra, Franta či někdo, koho nikdo nečeká... Co všechny překvapí? A co dojme?

 

Zdroj: TV Nova


Překvapivé dárky
Brzy začnou nejkrásnější svátky v roce, kdy by nikdo neměl být sám. Vánoce chceme pokaždé strávit s těmi, které máme rádi, na kterých nám záleží. Obvykle si dlouho lámeme hlavu, jaký dárek od Ježíška by je opravdu potěšil, čím bychom jim splnili jejich vyslovená i nevyslovená přání. Nadělovat se chystají také exmanželé Věrka a Luboš, kteří tentokrát dělají se svými dárky velké tajnosti. Oprávněně. Jsou to dary, jež se penězi nedají zaplatit, dary, jež každého dojmou… Jaká překvapení chystají? A co udělá největší radost Márovi?

 

Zdroj: TV Nova


Šárka naděluje

Sváteční nálada už klepe na dveře, Štědrý den se pomalu blíží. Adventní nálada i osud Luboše Marečka inspirují Šárku k akci pro lidi bez domova, kteří se díky tomu budou po dlouhé době cítit jako ti, na kterých někomu záleží. Šárce však dobrý pocit z této akce zkazí Radek Mastný, jenž jí začne opět vyhrožovat, i Veronika, kterou vnímá kvůli Martinovi jako svou sokyni… Proč bude Šárka stěží potlačovat slzy? A jak ustojí Martin situaci, kdy se ocitne mezi Šárkou a Veronikou?

 

Zdroj: TV Nova
 

 

Prosincové díly Ulice přinesou nejedno překvapení, humorné okamžiky, vánoční či předvánoční idylku i hodně emotivní momenty. A pozor! Těšit se můžete i na bonusový Štědrovečerní díl, který najdete na portálu NovaPlus.cz.

 

 

VIDEO: Jak zasáhne do děje v Ulici Terezina krásná kamarádka Magda?
VIDEO: Jak zasáhne do děje v Ulici Terezina krásná kamarádka Magda?


 

TIPUJTE! Dozví se Jirka o Šárce a Martinovi?
TIPUJTE! Dozví se Jirka o Šárce a Martinovi?