NOVÁ POSTAVA: Jaká je Terezina krásná kamarádka Magda?

Aktualizováno 09.12.2018


Již ve čtvrtek se v Ulici objeví Terezina kamarádka Magda, se kterou se znovu uvidí po pár letech na srazu spolužáků z vysoké školy. Jaká Magda je? Díky svému oblečení opravdu nepřehlédnutelná. Ovšem pozornost na sebe nepoutá záměrně. Co za tím tedy vězí?

Přehrát poslední díl

Málokdo by u hezké a vtipné Magdy tipoval, že je učitelkou na gymnáziu. Podobně jako Ota je v mnoha směrech svá. Pokud by ji člověk soudil jen podle oblečení, myslel by si, že je hodně extravagantní a sebevědomá a že svými kreacemi dává jasně najevo, jak málo jí záleží na tom, co si o ní její okolí myslí. Ti, co ji poznali blíže, ale vědí, že tomu tak úplně není. Magda totiž trpí barvoslepostí. Nedělá z toho ale žádnou tragédii. Bere to, jak to je, naučila se s tím žít.

 

Zdroj: TV Nova

 

Magda má aprobaci matematika a zeměpis. Oproti Tereze je drsnější a přímočařejší povaha. Její pochopení pro ostatní není bezbřehé. Pokud má pocit, že jsou jakkoliv ohýbány pro ni důležité hodnoty či dochází k nějakému bezpráví, nebojí se ozvat. To jí občas trochu komplikuje život, neboť ne každý dokáže takové chování akceptovat.

 

Zdroj: TV Nova

 

Součástí Magdina života je odjakživa hudba, i když se jí nikdy nevěnovala profesionálně. Hraní na klavír je pro ni víc než jen koníček. Má ráda zejména klasiku, kterou podává s lehkostí a občas i vtipně. Kromě hudby ji ještě baví horolezecké stěny.

 

Zdroj: TV Nova

 

Magda momentálně s nikým nechodí. Měla jeden dlouhodobý vztah, pak několik kratších. Aktivně si nikoho nehledá, nechává věci volně plynout. Netrpí mindrákem, že ji nikdo nechce, není z těch, které jsou neustále na lovu, dokud někoho nesbalí. Najde toho pravého i nový domov v Ulici?

 

Terezina kamarádka Magda v podání Veroniky Čermák Mackové se poprvé objeví v Ulici už ve čtvrtek!

 

 

VIDEO a FOTKY: Velký přehled všech Mikulášů, čertů a andělů! Kdo se vám líbil nejvíc?
VIDEO a FOTKY: Velký přehled všech Mikulášů, čertů a andělů! Kdo se vám líbil nejvíc?

Předvánoční nadílka, odhalená tajemství, romantika i pořádná nadělení… Co se bude dít v Ulici v prosinci?
Předvánoční nadílka, odhalená tajemství, romantika i pořádná nadělení… Co se bude dít v Ulici v prosinci?

 

 

 

 

TV Nova