CO V TV NEUVIDÍTE: To je oběť! Proč si Vilma Nyklová nechala ujít Mikuláše u Lumíra?

Aktualizováno 16.12.2018


Takové události, jako jsou oslavy v rodině, Vánoce, Velikonoce či Mikuláš, se obvykle bez Vilmy Nyklové neobejdou. Teď ale na mikulášské nadílce u Lumíra a Světlany chyběla. Proč? Jaký vážný důvod k tomu měla? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

Vnoučata a rodina jsou pro Vilmu Nyklovou vždy na prvním místě. Je ráda za každou chvilku, kterou může strávit s malým Lexíkem, zvláště nyní, když vnouče bydlí se Světlanou v Málkově. Do Prahy jezdí jen občas, takže jsou pro ni oba dva velkou vzácností. Přesto si Nyklová nechala ujít dnešní mikulášskou nadílku, i když věděla, že čerta bude dělat Vendula a anděla Mário. To hlavní však netušila – že Mikulášem bude Pavel. Kdyby se to dozvěděla, možná by bylo všechno jinak a ona by u mladých zůstala. Proč tedy odešla? Jaký k tomu měla vážný důvod? Podívejte se, opět budete vědět víc.

 

Pro koho a proč se Vilma Nyklová tolik obětovala, že chyběla dokonce i na mikulášské nadílce u Lumíra a Světlany? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

 

UKÁZKA ze středeční Ulice: Andělský rap: Jak Mário trénuje na Mikuláše?
UKÁZKA ze středeční Ulice: Andělský rap: Jak Mário trénuje na Mikuláše?

 

NOVÁ POSTAVA: Jaká je Terezina krásná kamarádka Magda?
NOVÁ POSTAVA: Jaká je Terezina krásná kamarádka Magda?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova