Epizoda 3574

Aktualizováno 07.12.2018

Seriál Ulice: ep. 3574 - Čím překvapí Karlu Věrka?
Zdroj: TV Nova

Karla má dnes ještě volno, ale vstane brzy ráno s Kryštofem, který má dnešek docela nabitý. Potřebuje co nejvíce jezdit, zároveň se chystá i zajít s tátou na úřad kvůli vystavení nových dokladů. Napilno má také Věrka, jež se ještě před prací zastaví za Karlou kvůli jejímu zdraví a vyhlídkám na vnouče. Ovšem nejen kvůli tomu…

Přehrát poslední díl

Vnouče je pro Věrku samozřejmě prioritou. Ráda by se ho dočkala co nejdříve, a tak to se svou angažovaností zase trošku přežene. Karla to ale bere s nadhledem. Navíc Věrka naštěstí brzy změní téma. Začne se jí vyptávat na práci, což vypadá docela neškodně. Jenže jakmile se Věrka tak moc o něco zajímá, obvykle za tím bývá malý háček… Co Věrka potřebuje vědět? Jak dopadnou na úřadech Mára a jeho táta? A co Mára a Karla netuší o Věrce a Lubošovi?

 

Spiklenectví Pavla a Venduly
Zamilovaný Pavel se brzy ráno vypraví za Vendulou, aby se usmířili se vším všudy. Vendula je šťastná, že jsou zase spolu, na druhou stranu se ale obává, co nastane, až se o nich dozví babičky. Je jim jasné, že ty dvě je nenechají na pokoji. Pavla napadne jedno geniální řešení. Budou se i nadále tvářit, že jsou rozhádaní. Tak mají jistotu, že se mezi ně nikdo montovat nebude. Jenže ráno, když jde od Venduly do práce, se jak na potvoru potká s Nyklovou. A ta ho samozřejmě nenechá jen tak proklouznout… Co Nyklovou moc nepotěší? Co vyzvěděla o Pavlovi Jarmila Pelcová? A co všechno prozradí Světlaně a Lumírovi Tonda Hložánek a Denisa Mastná?

 

Setkání s Magdou
Tereza má navečer sraz spolužáků z vysoké školy. Proto se jí moc nehodí návštěva, kterou Tomáš dohodne s Vlaďkou. Naštěstí dorazí Davidovi rodiče už odpoledne, takže si Tereza docela oddechne, že s Tomášem nezůstanou sami. Ani její přítomnost však nezabrání v tom, aby atmosféra během chvilky pořádně nezhoustla. Dušanovi totiž záhy povolí nervy kvůli Vlaďce a Tomášovi… Co se Dušanovi ani trochu nelíbí? Jak Tereze dopadne sraz se spolužáky? Jak ji zachrání její kamarádka Magda? A co jí právě Magda přizná?

 

 

 

 


Epizoda 3573

Epizoda 3573

Lumír hned ráno svolá válečnou poradu s Vendulou a Máriem kvůli dnešní…

Co přinese epizoda 3759?