Jak zamíchá kartami krásná Magda? Fanoušci mají jasno!

Aktualizováno 13.01.2019


V seriálu Ulice se nedávno objevila postava učitelky Magdy, kterou ztvárňuje Veronika Čermák Macková. Magda je postavou velmi tajemnou a spousta diváků má proto obavy, jak se bude v seriálu dále vyvíjet...

Do děje seriálu Ulice nečekaně vstoupila Terezina kamarádka, sympatická Magda v podání Veroniky Čermák Mackové. Ta se uchází o místo učitelky a stala by se tak kolegyní své kamarádky. S sebou si však přinesla i několik tajemství. Diváci se nyní obávají, co by v seriálu mohla způsobit. Právě o tom často diskutují i v komentářích na sociálních sítích.

Zdroj: TV Nova

„Že by objev pro Otíka?“ spekulují fanoušci na oficiálním Facebooku Ulice. „Ta zná Davida, líbil se jí, tak tam zase bude nějaký šmajchl“ obávají se fanoušci té horší varianty. „Je hezká, takže to zas bude průser“ příklání se další k možnému vyústění. Ale nemají se rozhodně čeho bát! Tereze se Davida určitě nebude pokoušet přebrat. Sice je hezká, ale má také dobré srdce.

Zdroj: TV Nova

Magda se objevila náhle a její příchod s sebou nese hodně otazníků, ale v jejích očích se však skrývá laskavost a vstřícnost. Jak to všechno dopadne? To sledujte každý všední den od 18:25 na Nově!

 

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Naschvály Anče: Jak ji Petr podusí?
EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Naschvály Anče: Jak ji Petr podusí?

NOVÁ POSTAVA: Jaká je Terezina krásná kamarádka Magda?
NOVÁ POSTAVA: Jaká je Terezina krásná kamarádka Magda?