Je nádherná! Michaela Maurerová se pochlubila čerstvě narozenou dcerou

Aktualizováno 17.01.2019

Seriál Ulice: Michaela Maurerová jako Digi
Zdroj: TV Nova

Michaela Maurerová, kterou znáte jako Digi Stránskou, si už nyní užívá ten nejkrásnější vánoční dárek. V sobotu se stala trojnásobnou maminkou. A hned následujícího dne se pochlubila svým štěstím na sociální síti. Podívejte se, jak nádherná její novorozená dcera je.

Přehrát poslední díl


V Ulici ztvárňuje Michaela Maurerová Digi, která se umí poprat se životem, byť nemá na růžích ustláno. Jako Digi je maminkou devítiletých dvojčat Patricie a Julie, která vychovává po manželově náhlé smrti sama. Nějaký čas žila s Jirkou Hermanem, jenže tenhle vztah letos na jaře krachnul kvůli Jirkově obrovskému pracovnímu nasazení.

 

Samotná herečka si za dobu, co Digi ztvárňuje, prošla také několika těžkými zkouškami. Stejně jako Digi i ona má devítiletá dvojčata – Pepu a Madlenku. Na rozdíl od Digi na ně ale není sama, i když jí vztah s jejich otcem nevyšel. Má nového partnera, s nímž je šťastná. A letos si pod stromeček nadělili ten nejúžasnější dárek. V sobotu 15. prosince se jim narodila rozkošná dcera, které dali jméno Emma. Michaela se pochlubila svým malým štěstím hned následujícího dne na sociální síti. Podívejte, jaká je krásná.

 

Zdroj: Soukromý archiv

 

Michaele, Emmě i celé rodince přejeme hlavně zdraví, štěstí, lásku, pohodu, ať jim život přináší jen samé radosti.

 

Zdroj: Soukromý archiv

 

EXKLUZIVNĚ: FOTKY Blančiných dětí: Jak s nimi šel čas?
EXKLUZIVNĚ: FOTKY Blančiných dětí: Jak s nimi šel čas?

TIPUJTE! Kdo podle vás v této sezoně otěhotní?
TIPUJTE! Kdo podle vás v této sezoně otěhotní?

TV Nova

Co přinese epizoda 3735?