Srdečně gratulujeme! Představitelka Dominiky všechny překvapila radostnou novinkou

Aktualizováno 22.02.2019


Dominika Tycová před pár dny prozradila, že s Tonym čeká miminko. Její představitelka Barbora Vyskočilová po Vánocích překvapila spoustu lidí ze štábu i své známé stejnou radostnou novinkou. Byla domluvená se scenáristy, nebo je to shoda náhod?

Přehrát poslední díl

Pro Tonyho to byl docela šok, když mu Dominika oznámila, že je těhotná. Mnohem víc ale byla překvapená při čtení scénáře její představitelka Barbora Vyskočilová, protože v jejím případě se fikce protnula s realitou. Aniž by to scenáristé tušili, těhotenství jí tak trochu předpověděli…

 

„Bylo to vlastně docela vtipné, protože když scenáristé vymýšleli příběh Karly, Máry, Dominiky a Tonyho, napadlo je, že nechají Dominiku náhodou otěhotnět. Mně to ale zapomněli říct, takže jsem se o tom dozvěděla, až když jsem si přečetla scénář. To jsem už byla sama těhotná a chystala se k tomu, že to v Ulici oznámím,“ prozrazuje sympatická herečka. Zatímco v Ulici je Dominika nyní na začátku těhotenství, Bára se už krásně zakulacuje, neboť je v šestém měsíci. Přesto to bylo po Vánocích pro spoustu lidí ze štábu velkým překvapením. „Pořád si ze mě dělali legraci kvůli těhotenství, ale mysleli to spíš na Dominiku. Až na začátku roku se rozkřiklo, že jsem těhotná doopravdy. A spousta mých známých o tom asi doteďka neví,“ přiznává se smíchem Bára.

 

Zdroj: TV Nova

 

„To, že čekám miminko, jsem téměř nikomu neřekla. Jsem pověrčivá, takže jsem čekala, až budu mít po prvním trimestru. Přeci jen jsem už starší matka, zdravotní rizika u prvorodiček jsou v mém věku větší, a tak jsem to nechtěla zakřiknout. Naštěstí jsme oba v pořádku,“ září štěstím čtyřiatřicetiletá herečka, které byste její věk určitě nehádali.

 

„Těhotenství jsem neplánovala, s partnerem jsme to nechali volně plynout. Vím, že on je ten pravý, že bude skvělým tátou. A co čekáme? Chceme se nechat překvapit, ale je pravda, že zatím máme jen jméno pro kluka. Pro holku nám pořád to správné jméno nepřichází, ale naštěstí máme do půlky dubna ještě čas,“ říká s nadhledem šťastná představitelka Dominiky.

 

Zdroj: TV Nova

 

V Ulici nyní Dominika trpí klasickými těhotenskými nevolnostmi. Jak to má ve skutečnosti Bára? „Kdybych nezačala přibírat, tak nevím, že jsem těhotná. Žádné nevolnosti naštěstí nemám, ani žádné chutě. Jen jsem večer unavenější, takže chodím dříve spát. Věřím, že tělo si vždy samo řekne, co je pro člověka nejlepší, tím se snažím řídit.“

 

V Ulici budete Báru jako Dominiku vídat i nadále, v Divadle na Kampě ji můžete vidět ještě v únoru. Více informací o těhotenství sympatické herečky se dozvíte tuto sobotu v pořadu Volejte Novu.

 

Báře srdečně gratulujeme k jejímu těhotenství, přejeme hlavně pevné zdraví a držíme palce, aby bylo i nadále vše v pořádku.

 

Zdroj: TV Nova

 

FOTKY plné emocí: Co přinesou nové díly Ulice?
FOTKY plné emocí: Co přinesou nové díly Ulice?

VIDEO: Zásadní změny v životě Terezy, Davida a Matěje už příští týden! Co pro ně bude rozhodující?
VIDEO: Zásadní změny v životě Terezy, Davida a Matěje už příští týden! Co pro ně bude rozhodující?