Zasáhnou city? Herci z Ulice prozradili, jak se bude vyvíjet sázka o krásnou Magdu

Aktualizováno 20.03.2019


Jirka s Mikim se vsadili, kdo jako první sbalí krásnou Magdu. A aby měli pořádnou motivaci, poražený musí sníst mísi chilli papriček. Jak se bude sázka dále vyvíjet? O tom se rozpovídali sami herci!

Veronika Čermák Macková, Vašek Matějovský a Ondřej Havel nyní v seriálu Ulice představují zamotaný trojúhelník. Ondřej alias Jirka se stejně jako Miki, kterého hraje Vašek Matějovský, uchází o krásnou Magdu v podání Veroniky Čermák Mackové. Jenže co začalo jako nevinná sázka, by se brzy mohlo vymknout kontrole. „My se teď budeme nějakou dobu sázet a budeme si dávat takové úkoly, abychom si to sázení ztížili,“ prozradil Ondřej, „Časem uvidíme, jestli to nepřejde do nějaké bitky.“

Zdroj: TV Nova

„Nebude to jenom vtipná šaráda, co je to teď. Začne to být docela vážné. Není to jen o sázce. Myslím, že city tam jsou,“ dodal Vašek Matějovský.

Zdroj: TV Nova

A co si o celé situaci myslí Veronika Čermák Macková? „Magda to má podle mě vyrovnané, Baví ji vlastně oba,“ prozradila sympatická herečka.

 

Co dalšího herci prozradili mimo jiné o tom, jak mezi sebe přijali herečku Veroniku Čermák Mackovou, která do seriálu nastoupila celkem nedávno? Celý rozhovor najdete ve videu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Drsná hádka a Petrův kolaps: Co se stane?
EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Drsná hádka a Petrův kolaps: Co se stane?

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Rána pro zamilovaného Bruna: Co se dozví?
EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Rána pro zamilovaného Bruna: Co se dozví?