CELÝ 3641. DÍL ULICE: Co udělá Václav Beneš za zády Kataríny?

Aktualizováno 26.03.2019

Seriál Ulice: ep. 3641 - Čím Václav Beneš šokuje Matěje?
Zdroj: TV Nova

Katarína a její táta se mají v pradlence pořád co ohánět. Katarína se navíc snaží tátu šetřit, jak jen to jde, přestože sama je už hodně vyčerpaná. Moc jí nepřidá ani další porucha mandlu, který nechávala opravit před dvěma týdny...

♦ Na celý díl se podívejte zde!♦

Katarína i Václav předpokládají, že jim opravář mandl opět zprovozní, ale ten pro ně má tentokrát špatné zprávy. Stroj je již v takovém stavu, že by za opravu dali možná víc peněz než za nový. Potíž je, že na koupi nového mandlu Benešovi nemají peníze… Co je pro vyčerpanou Katarínu poslední kapkou? K čemu se rozhodne Václav Beneš? A čím Matěj šokuje Mikiho?

 

Nečekané krize ve vztazích
Rozině nezačne den právě nejlépe. V noci jí sice zavolá Victor, jenže je v náladě, což Rozinu jen utvrdí v tom, že se začínají míjet a že jim vztah na dálku prostě nefunguje. Rozhodne se ke kroku, který je hodně bolestivý, ale zároveň pro ni jediným možným řešením. Těžkou zkouškou si prochází také vztah Jany a Bruna. Od pátku, kdy Bruno odešel bez rozloučení z Janiny narozeninové oslavy, spolu nebyli v kontaktu, což nevěstí nic dobrého… Jak dopadne Janina snaha o usmíření? Co Bruno nedokáže rozdýchat? A jak se to podepíše na jejich vztahu?

 

Kapky Frantovi
Bedřich využije náhodného setkání s Ančou k vyzvědění nových zpráv o Frantovi. Přizná, že on sám s ním od poslední hádky v kavárně nemluvil. Anča je na tom podobně, ale dnes odpoledne by se měla s Frantou konečně vidět. Ráda by mu promluvila do duše, ovšem to nedopadne úplně podle jejích představ… Proč dá Anča Frantovi pořádné kapky? Jakou novinku pro ni Franta má? A co Honza navrhne Jindře? Jak s to týká i Bedřicha?

Co když partner pomáhá jiné ženě? Chválit ho, nebo žárlit?

TV Nova

Co přinese epizoda 3735?