PROZRAZENO: Pohroma u Filipa! Co se stane?

Aktualizováno 17.05.2019


LIVE STREAM: Představitelé Filipa a Bena Marek Salvet a Samuel Bogner odpovídali živě na vaše dotazy, které se týkaly nejen Ulice, ale i jejich soukromí. Co všechno prozradili a jak spolu vycházejí? Podívejte se.

V Ulici hrají spolužáky na gymnáziu, ve skutečnosti jsou už pár let kámoši, kteří si nic nedarují. To předvedli Marek Salvet a Samuel Bogner, kteří hrají Filipa a Bena, také na live streamu, na kterém odpovídali na vaše dotazy. Spousta se jich týkala dalších dějů v Ulici, jestli bude opět bitka. Tihle dva se totiž už dvakrát porvali před kamerou. A pokaždé si to náramně užili.

Zdroj: TV Nova

Další rvačka se zatím nechystá, ovšem rozruch bude i tak: „Bitku jsme netočili, jen nějakou pohromu. O žádný velký konflikt nepůjde, ale někdo je tady neopatrný a někdo kvůli tomu blbě dopadl,“ naznačili kluci. My vám už nyní prozradíme, že jedna tradice zůstane zachována – opět půjde o holku.

Marek se Samuelem se rozmluvili také o trapasech při natáčení Ulice. Ty se dějí hlavně Markovi. „Jednou jsme točili ve škole, kde jsou úplně rovný podlahy. Já jsem stál u zábradlí a měl dialog s Martinou. A už se blíží se Marek, tak si to štráduje… A na úplně rovný podlaze hodí tlamu,“ zbořil se Samuel Bogner při vzpomínce na jeden z Markových trapasů.

Zdroj: TV Nova

Hodně otázek se týkalo i jejich holek, a to nejen v Ulici, ale také v reálu. Který z nich je zadaný? Marek na sebe hned prozradil, že holku má. Díky Samuelovi se navíc provalilo i to, jak dlouho už jsou spolu. A jak to bude v Ulici? Jméno Filipovy holky ve streamu také padlo. Mimo to kluci poodhalili i zákulisí natáčení Ulice a občas na sebe navzájem prozradili víc, než by chtěli…

Podívejte se na live stream představitelů Filipa a Bena Marka Salveta a Samuela Bognera.