Premiéra nové písničky Tří sester v Ulici: Jak se povedla?

Aktualizováno 17.05.2019


Ukázka ze čtvrteční Ulice. Bedřich si nemůže lepší oslavu svého jubilea snad ani přát. Zahraje mu na ní totiž jeho oblíbená kapela, kultovní Tři sestry. A co víc – během večera zazní dokonce i jejich nová písnička, jež na Bedřicha i spoustu jeho blízkých padne jako ulitá. Jaká je? Podívejte se na ukázku.

Bedřich oslaví ve čtvrtek významné jubileum – padesátiny. Pogratulovat mu přijdou nejen jeho blízcí a přátelé, ale také kultovní kapela Tři sestry, na kterou nedá dopustit. Už to je pro Bedřicha splněným snem. Navíc si s kapelou i zabubnuje, což je pro něj ten nejúžasnější dárek, jaký si kdy mohl přát.

Tři sestry si na Bedřichově narozeninové party střihnou malý koncert, během něhož zazní i jejich novinka Pomeranč. Zajímavostí je, že během natáčení měla tahle písnička opravdu premiéru, protože ji kapela naživo ještě nikdy nehrála. To dělalo menší problém našim zvukařům, neboť ji skupina zahrála při každé klapce trošku jinak. A když se zaposloucháte do textu Pomeranče, určitě s námi budete souhlasit, že je Bedřichovi a jeho partě šitá přímo na míru, byť to tak zpočátku vůbec nebylo plánováno...

Velkolepá oslava Bedřichovy padesátky vypukne v Ulici už ve čtvrtek večer! Podívejte se již nyní na premiéru nové písničky Tří sester v Ulici v ukázce ze čtvrtečního dílu Ulice.