Překvapivé novinky, odhalená tajemství i krušné potíže. Co přinese úterní díl Ulice?

Aktualizováno 05.06.2019

Seriál Ulice: ep. 3692 - Co všechno prozradí Katarína Matějovi?
Zdroj: TV Nova

Epizoda 3692. Katarína nenechá Matěje v nejistotě příliš dlouho. Hned ráno se za ním vypraví, aby mu vysvětlila své včerejší nenadálé zmizení z restaurace. Matěje bohužel nezastihne v nejlepší chvíli. Nejen že ho svým příchodem teprve probudí, navíc vstane s pořádnou kocovinou. Katarína ho v tom však nenechá…

Matěj si ráno s Katarínou moc dlouho neužije, i když se dá jakžtakž dohromady. Vzápětí je totiž vyruší Tomáš, jenž si s ním přijde promluvit o Áje. Katarínina přítomnost ho hodně překvapí, stejně jako později Matějovo vylíčení, proč se s Ájou rozešel... Co je divné Tomášovi? Jak dopadne jeho přímluva za Áju? Jak si to Matěj s Ájou vyřídí? Co Matějovi prozradí Katarína? Co pro něj udělá? Jak to spolu ti dva po včerejšku mají? A jakou novinku se Matěj dozví?

Prozrazená tajemství
Magda hned ráno zavolá Otovi, aby mu poreferovala, jak to včera dopadlo s Filipem, a probrala s ním Jakuba a ředitelčinu protekci. Ota o tom, že se zná jeho máma s Jakubovou babičkou, nic neví, ale slíbí Magdě, že se na to mámy zeptá, protože se to týká i jeho coby Jakubova třídního. Máma mu později přizná, že se s Jakubovou babičkou skutečně zná. Jakoukoliv protekci ale odmítne. Magdě se to však celé nezdá. Navíc neřeší jen Jakuba, ale také potyčku Jirky a Mikiho, o níž se dozví... Jak jsou na tom po včerejšku Jirka a Miki? A jak se Magda k jejich bitce postaví?

Krušné potíže
Bedřicha potěší nečekané setkání s Ančou v hospodě. Díky tomu zjistí, že na něj Anča nezanevřela, jen byla v poslední době v jednom kole. Podobně je na tom i samotný Bedřich, jenž shání nějaké starší, ojeté auto pro Frantu. O pomoc požádá Miloše, jenž ovšem momentálně řeší obrovský problém… Jaké potíže a od kdy má Miloš? Jak si zavařil? Co si o tom myslí Eva? A co je dobré znamení pro Bedřicha?

 


Co přinese epizoda 3757?