Překvapivé rozhodnutí, spiklenectví i nečekaná přiznání. Co přinese středeční díl?

Aktualizováno 06.06.2019

Seriál Ulice: Jak si Anča a Bedřich užijí další koncert Tří sester?
Zdroj: TV Nova

Epizoda 3693. Franta potěší Bedřicha nabídkou dvou volných lístků na koncert Tří sester, který bude zvučit. Bedřich se nerozmýšlí ani na chvíli, koho vzít sebou. Jenže u Anči trochu narazí. Přestože by s ním šla na koncert jeho oblíbené kapely moc ráda, doporučí mu, aby pozval spíše Zuzanu, jež by to ocenila kvůli Frantovi mnohem víc …

Bedřich se nehodlá smířit s tím, že by s ním Anča na koncert nešla, zvláště pokud se mu přizná, že ji to hodně láká. Okamžitě vymyslí, jak to udělat, aby šli Frantu podpořit popřípadě všichni tři. Na koncert by rád vyrazil také Miloš, ale má smůlu. Musí hlídat juniora, neboť Eva vyráží do světa… S kým a kam Eva jede? Jak dopadne nečekané setkání Anči a Růžičky? Kdo nakonec s Bedřichem na koncert půjde? A proč bude Bedřich přeci jen docela zklamaný?

Překvapivé rozhodnutí
V kabinetu by se atmosféra dala krájet, jaké tam je dusno mezi Magdou a Kalinou. Bohužel to bude ještě horší, jen co Magda zmíní, že se Jakub chlubí mezi spolužáky protekcí. Navrch znovu naznačí, že Kalina na ni udělal podraz kvůli Jakubovi schválně. Božena Puklická rázně utne všechny domněnky a ubezpečí ji, že Jakub u ní ani nikoho jiného protekci nemá. Magda tomu ale stále nevěří. Aby toho nebylo málo, dostane Magda docela naloženo i od Jirky, jenž jí na rovinu poví, proč se s Mikim poprali… Jak Magda zareaguje? K čemu se nakonec rozhodne? A co na to Ota, jemuž se svěří?

Spiklenectví Adama a Kristýny
Vlastimil Pešek, Amálie a Marie se spolu sice baví, ale není to ono. Mezi Amálií a Marií je stále citelné napětí. Marie se navíc při první příležitosti do Amálie i naveze. Vlastimil Pešek jí dá ovšem dost rázně najevo, že tohle jí trpět nebude. Ke všemu má Pešek nervy kvůli soudu, kde by měl svědčit v případě padělaných starožitností. Amálie ho podpoří a dokonce i přesvědčí, aby udělal mnohem víc, byť to znamená další papírování… Čeho se Vlastimil Pešek obává? K čemu ho Amálie přemluví? Jak spolu vegetují Marie, Adam a Kristýna? Jak si Adam vystřelí z babičky? A co vymyslí Kristýna kvůli Filipovi?

 


Co přinese epizoda 3759?