Změna scénáře kvůli skutečnému zranění Filipa Rajmonta: Proč skončil v nemocnici?

Aktualizováno 16.06.2019

Seriál Ulice: Skutečné zranění Filipa Rajmonta
Zdroj: TV Nova

V Ulici se již delší dobu hraje Otovo poraněné koleno. Minulý týden byl Ota se zraněnou nohou dokonce i na operaci a vypadalo to docela hrozivě. Tohle však ve scénáři původně nebylo. Proč se musel urychleně přepisovat?

Ota Puklický chodil před časem o berlích a s ortézou, protože si poranil koleno. Minulý týden musel dokonce i do nemocnice na operaci, takže za něj musela Magda převzít některé jeho třídnické povinnosti.

Zdroj: TV Nova

Ota to nesl statečně a byl nad věcí, ovšem jeho představitel Filip Rajmont si zkusil za poslední měsíce své. Jeho zranění totiž bylo skutečné, takže se kvůli němu upravovaly a přepisovaly scénáře, jinak by nemohl točit vůbec. Zároveň se měnily i natáčecí plány kvůli jeho operaci a následné rekonvalescenci. Co se mu stalo?

Zdroj: TV Nova

„Když jsem šel večer z představení, špatně jsem došlápl a zpřetrhal si přední vazy v koleně. Na operaci jsem čekal téměř tři měsíce, proto jste Otu vídali v Ulici s ortézou a berlemi. Scény v nemocnici jsem natáčel po skutečné operaci kolene, takže ty jizvy jsou opravdové. Tak se moje zranění promítlo i do Otova života,“ svěřil se zraněný Filip Rajmont. Rekonvalescence naštěstí probíhala a stále ještě probíhá bez komplikací, a tak budete za pár týdnů Otu vídat opět v plné síle.

Filipu Rajmontovi přejeme brzké naprosté uzdravení! A jeho Otovi, aby to do konce školního roku přežil…

Zdroj: TV Nova

 


Co přinese epizoda 3757?