Zákeřný úder: Jak si Milena Pumrová vyřídí účty s Lumírem?

Aktualizováno 14.06.2019


Ukázka ze čtvrteční Ulice. Lumír se právem obává dalšího setkání Světlany a Mileny Pumrové. Ta už totiž nemá co ztratit, na rozdíl od něj. Stačí již opravdu málo, aby ho potopila před Světlanou. Proč to udělá? Co všechno se od ní Světlana dozví a jak na to zareaguje? Toto video vám napoví.

Milena Pumrová to myslí s vydíráním Lumíra smrtelně vážně. Nehodlá mu ustoupit, chce své peníze, ať to stojí, co to stojí. Nevěří, že Lumír nemá co ztratit, jak jí tvrdí. Opak je totiž pravdou. Lumír může přijít o to nejcennější – o svou rodinu. Neuniklo jí, že Světlana nemá o ničem ani tušení, že se jí Lumír nepochlubil, co udělal ve snaze pomstít se Mastnému. Na jednu stranu se mu nediví, přesto si trvá na svém. Chce svých sto tisíc. Zajde dokonce tak daleko, že Světlaně poví celou pravdu. Z pomsty, nebo je za tím ještě něco jiného? A jak na to Světlana zareaguje? Podívejte se.

Milena Pumrová zasazuje Lumírovi pěkně tvrdý úder. Co všechno prozradí nicnetušící Světlaně? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

TEST: Necháte se snadno zastrašit?