Špatné zprávy z kliniky: Co se Karla dozví?

Aktualizováno 19.06.2019


Ukázka z úterní Ulice. Karla napjatě čeká na zprávy z kliniky kvůli umělému oplodnění. Teď se konečně dočká, ale velkou radost jí bohužel neudělají. Co jí z kliniky oznámí? A čím ji nechtěně dorazí Mára? Toto video vám napoví.

Karla a Mára právě procházejí procesem umělého oplodnění. Pro oba je to psychicky hodně náročné, na Karle se navíc podepisuje i hormonální léčba. Mára jí je velkou oporou, ovšem občas ani on neodhadne, co by ji mohlo ranit. Oba dva nyní netrpělivě čekají, až jim zavolají z kliniky, aby tam přijeli a podnikli další fázi umělého oplodnění. Čím déle to trvá, tím větší je napětí i nervozita, byť se oba snaží fungovat normálně a navzájem se podržet. Teď se to však nepovede. Karlu zasáhne nejen špatná zpráva z kliniky, ale i nechtěně i Mára, jenž v první chvíli vůbec nechápe, co se děje. Co se stane? A jaké zprávy se Karla dozví? Podívejte se.

V jiné situaci by to mohl být černý humor, teď to ale Karlu hodně raní. Co jí nechtěně provede Mára? A jaké jsou nejnovější zprávy z kliniky? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.