S novým školním rokem nová láska?

Aktualizováno 18.08.2019


Exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice. Eddie a Magda byli v šoku, když na sebe těsně před prázdninami náhodou narazili v Coolně. Už nyní vám prozradíme, že se neviděli naposledy. Jak to s nimi bude dál? Jaké déjà vu zažije díky Magdě Eddie? Toto video vám napoví.

Magda a Eddie nevěřili vlastním očím, když se čirou náhodou setkali po letech v Coolně. Netušili, že oba chodí do stejného podniku, a dokonce mají i společné známé mimo vysokou školu, na které spolu studovali. Po prázdninách se ti dva potkají znovu a plynule navážou tam, kde teď, před prázdninami, skončili. Eddie přiznal, že se mu Magda už na škole hodně líbila. Nyní z ní nemohl spustit oči, ale otázkou je, jestli nedopadne stejně jako Miki a Jirka, kteří ho před ní pro jistotu varovali. Buď jak buď, právě díky Magdě Eddie zažije na začátku školního roku i nečekané déjà vu. Jaké? A jak se to mezi nimi začne rýsovat? Podívejte se.

Magda a Eddie se za pár týdnů znovu setkají! Že by nová láska? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice, jež uvidíte po prázdninové pauze ve vysílání, vám napoví.