Pohled do zákulisí: Jak se natáčely scény na Peškově chatě?

Aktualizováno 07.07.2019


Před týdnem se takřka celá Peškova rodina sešla u něj na chatě. Grilovačku si nakonec společně užili stejně jako my natáčení v nádherném prostředí na Sázavě, i když jsme se ho zároveň trochu obávali. Proč? A jak to vypadá v zákulisí takového natáčení?

Vlastimil Pešek a jeho rodina se sešli na chatě před týdnem, kdy teploty atakovaly 30 °C, a všichni se snažili prchnout z města do přírody. Pokud by se na Peškově chatě natáčelo v den, kdy se předmětný díl vysílal, byla by to naprostá idylka. Jenže my jsme pro vás tyto scény natáčeli již v polovině dubna, kdy jsme si mohli hodit korunou, jaké počasí bude.

Ještě pár dní před natáčením klesaly noční teploty k nule a denní nedosáhly ani k 10 °C. Na to, že nás čekaly scény odehrávající se ve druhé polovině června, vyhlídky nic moc. Navíc jsme se modlili, aby nám celý natáčecí den nepropršel, protože u aprílového počasí člověk nikdy nemá jistotu, jak se vydaří.

Nakonec se na nás usmálo štěstí. Takřka celý den bylo slunečno, takže jsme ani moc nemrzeli, přestože svlékat se do lehkého letního oblečení nebylo pro představitele Peškovy rodiny právě příjemné. A jak to vypadalo na place? Podívejte se s námi do zákulisí. Možná vás překvapí, jak se takové scény točí, že máme kamery dokonce i na řece. Zároveň se nám podařil zachytit i jeden bonus…

Nahlédněte s námi do zákulisí natáčení scén na Peškově chatě, které jste v Ulici viděli před týdnem.