Roman Šámal opět v Ulici?!

Aktualizováno 08.07.2019


Pamatujete si ještě Terezinu lásku Romana Šámala? Od Terezy dostal před třemi lety košem, teď se zdá, že je zpět. Jak to je s jeho návratem? Toto video vám napoví.

Roman Šámal se před čtyřmi lety natolik zamiloval do Terezy, že kvůli ní opustil svoji rodinu. Vztah jim však nevyšel, protože Roman se od rodiny nedokázal úplně odpoutat. Na dětech mu stále záleželo, jeho manželka se ho navíc snažila získat za každou cenu zpět. Tereza si po čase připadala jako na vedlejší koleji, byť s Romanem žila a plánovali společnou budoucnost. Roman požádal Terezu dokonce o ruku, ale té už bylo jasné, že v tomhle vztahu s nimi bude stále někdo třetí – Romanova rodina. Od jejich definitivního rozchodu, k němuž došlo před třemi lety, jste Romana v Ulici již neviděli. Teď to vypadá, jako by se opět vrátil na místo činu.

O návrat se skutečně jedná, ale nikoliv Romanův. V ateliérech, kde se seriál Ulice natáčí, se opět pravidelně vídáme s jeho sympatickým představitelem Lukášem Jůzou, jenž se kromě herectví věnuje také psaní či režii. Jako autor spolupracuje s rozhlasem, před sedmi lety mu vyšla knížka Pohádky kejklíře Kiliána, v Divadle v Celetné, kde má jako herec stálé angažmá, inscenoval hru Baterka Miki. A co nyní dělá v Ulici? Odpověď najdete ve videu.

Podívejte se na jedno shledání v našem videu ze zákulisí, díky kterému se dozvíte i malou zajímavost o představiteli Romana Šámala Lukáši Jůzovi.