Tipujte! Bude to Věrce a Lubošovi konečně klapat?

Aktualizováno 09.07.2019


Luboš o tom nechtěl zpočátku ani slyšet, nakonec to Věrce sám navrhl. Vrátí se k sobě se vším všudy, ovšem za určitých podmínek. Věrka ráda souhlasila, i když si k tomu samozřejmě řekla své. Co myslíte, budou spolu konečně šťastní?

Luboš a Věrka mají za sebou hodně bouřlivé dva roky. Jejich manželství se rozpadlo, Luboš nejprve naletěl podvodníkům, kteří ho dostali do maléru, pak se kvůli dalším grázlíkům ocitl na ulici. Měl jediné štěstí, že narazil na Arnošta, jenž se stal jeho parťákem a pomohl mu přežít. Věrka si mezitím znovu začala s Michalem, svou první velkou láskou. Když ale zjistila, že Michal vztah nebere tak vážně jako ona a že se navíc vyspal s Květou, skončila to.

Věrka si uvědomila, co v Lubošovi má, až když ho ztratila. Strach o jeho život a pak i respekt, jak se dokázal poprat s nepřízní osudu, ji přiměly k tomu, že se na Luboše začala dívat jinýma očima, dokonce o něj i bojovat. Luboš dlouho odolával. Nakonec i jemu došlo, že by jim spolu bylo lépe, ovšem za určitých podmínek. Věrka s jeho podmínkami souhlasila, byť s drobnými výhradami. Změnila se však i ona natolik, že je opravdu dokáže akceptovat? Bude jim to spolu konečně klapat?

Hlasujte v naší anketě! Budou spolu Věrka a Luboš šťastní po tom vše, co mají za sebou?