Dají se Ota a Magda po prázdninách dohromady?

Aktualizováno 09.07.2019


Ota a Magda mají k sobě hodně blízko. Oba dva jsou zatím singl, takže se jejich vztah docela nabízí. Jak to s nimi bude dál? A co odhalili jejich představitelé Filip Rajmont a Veronika Čermák Macková během live streamu ze svého soukromí či dalšího dění v Ulici?

Nedůvěřivé Magdě to chvilku trvalo, než se s Otou spřátelila, nyní na sebe ale navzájem nedají dopustit. Ota byl Magdě těsně před prázdninami velkou oporou, když zvažovala odchod z gymnázia kvůli jednání Mojmíra Kalina a Boženy Puklické. Jak to s nimi bude dál? „Co my víme, co nám nachystají scenáristi na příští sezonu... Ale že bychom byli hezký pár?“ zažertoval na toto téma představitel Oty Puklického Filip Rajmont. Později ještě všechny ubezpečil: „Samozřejmě, že spolu budeme mít společnou zápletku.“ Na otázku, kdy do toho Ota praští, pak odvětil: „Otík na to chození není. Já se toho vždycky bojím. Vždyť on je hrozný vemeno.“

Zdroj: TV Nova

Magda i Ota působí jako velcí pohodáři. Byť se to na první pohled nezdá, natáčení seriálu je někdy i pro jejich představitele docela náročné. „Když se točí deset, nebo dokonce čtrnáct obrazů (tj. jednotlivých scén) za den, člověk se musí naučit i čtyřicet stránek textu. Takže občas to docela těžké je,“ přiznávají svorně sympatičtí herci, kteří spolu skvěle vycházejí i v reálu a navzájem se špičkují stejně jako Ota a Magda v Ulici.

Zdroj: TV Nova

Spoustu z vás zajímalo, jestli je Veronika Čermák Macková barvoslepá i v reálu. „Magda je barvoslepá, ale já ne. Normálně všechno vidím,“ ujistila všechny na live streamu krásná herečka, jíž jste posílali jeden kompliment za druhým. Někteří z vás ji zvali dokonce i na rande. „Bacha na to, Hynek Čermák je její manžel, s tím bych moc nekoketoval,“ varoval takové odvážlivce rozesmátý Filip Rajmont.

Zdroj: TV Nova

Na otázku, zda maluje stejně jako jeho Ota v Ulici, Filip odpověděl: „Já nemaluju vůbec, to vám klidně prozradím. To opravdu neumím. Snad to nikdo nepozná a nikdo se to nedozví.“ A jak je to s Magdinou hrou na klavír? „Tak to není fejk, to jsem já. Fakt hraju na klavír, jsou to moje ruce,“ prozradila Veronika Čermák Macková. Proč tedy Magda neučí i hudební výchovu? „Nemůže dělat všechno. A co by jí na to řekl Kalina?“ dodala se smíchem.

Hodně dotazů se týkalo také Otova, potažmo Filipova zranění. Jak na tom je? „Už jsem rozcvičen a zcela zdráv. Ale užil jsem si, to zas jo. Už si radši nikdy neposkočím…“ zareagoval Filip Rajmont.

Zdroj: TV Nova

Přestože oba herci svorně tvrdili, že nesmí nic prozradit, nakonec přeci jen naznačili i to, co čeká Otu a Magdu po prázdninách. „Budou se řešit vztahové věci, to vám můžeme říct. A to se teda máte na co těšit!“ slibovala Veronika Čermák Macková na live streamu. „A ještě se bude řešit i Magdina maminka,“ dodala hned vzápětí. „Ta Otíkova taky!“ nezůstal pozadu Filip Rajmont.

Zdroj: TV Nova

Představitelé Magdy a Oty kromě jiného prozradili i to, kde stráví prázdniny, odkud pocházejí, kolik jim je let, kde je můžete vidět nebo potkat, jaké mají koníčky, jak se dostali k herectví či jaké je pro ně natáčení milostných scén. Co přiznali?

Podívejte se na live stream Filipa Rajmonta a Veroniky Čermák Mackové, které znáte z Ulice jako Otu Puklického a Magdu Procházkovou.