Hlasujte! Čí příběh vás ve 14. sezoně Ulice nejvíce zaujal?

Aktualizováno 10.07.2019


Poslední červnový pátek vyvrcholila čtrnáctá sezona Ulice velkou sousedskou slavností, na které spousta obyvatel podpořila Nyklovy a pobavila se na účet Radka Mastného. Boj Nyklových proti současnému starostovi byl jen jedním z příběhů, jež vám právě uplynulá sezona Ulice přinesla. Který z nich vás bavil nejvíc? Hlasujte v naší anketě!

Vendula a Pavel
Pavel požádal Vendulu o ruku a okamžitě začali plánovat svatbu. Kvůli rozhádaným babičkám Pavel veselku na poslední chvíli zrušil. Vypadalo to na rozchod, ale ti dva si k sobě zase našli cestu a na začátku roku se vzali. Krátce na to Vendula otěhotněla, avšak po pár týdnech potratila kvůli nervům v pekařství. Po zavření pekařství si Vendula našla jinou práci, ráda by ale rodinný podnik Nyklových znovu otevřela.

Zdroj: TV Nova

Tereza a David
David začal od nového školního roku působit na univerzitě v Linci. S Terezou se na konci září vzali, ale manželské štěstí si příliš neužívali kvůli vztahu na dálku. Tereze se natolik stýskalo, že na gymnáziu dala výpověď a již v pololetí se stěhovala za Davidem do Rakouska, byť o tom nechtěla Božena Puklická zpočátku ani slyšet. Tereza byla na podzim velkou oporou tátovi, jenž zápasil s boreliózou.

Zdroj: TV Nova

Gábina
Gábina zažila po prázdninách peklo kvůli Alešovi, jenž se od Šímy náhodou dozvěděl o její interrupci. Pro Aleše to byl šok, nedokázal se s tím vyrovnat. Gábině se mstil, vydíral ji a psychicky týral. Spojence hledal v učitelce Landové, která ho naštěstí prokoukla. Zničená Gábina se rozhodla pro nový začátek v Berlíně, kde přijala zajímavou pracovní nabídku.

Zdroj: TV Nova

Maléřovi
Veronika se začala na podzim více emancipovat, společných chvilek s Martinem ubývalo. Ten byl oporou Šárce, kterou sexuálně obtěžoval její šéf Mastný. Mezi Martinem a Šárkou přeskočila jiskra a bohužel nezůstalo jen u jednoho úletu. Martin se do Šárky natolik zamiloval, že kvůli ní odešel od rodiny, aby nemusel doma lhát. Veronika věřila, že se k ní Martin zase vrátí, bojovala o manželství, jenže Martin se před prázdninami nadobro odstěhoval. Jeho zradu mu nedokáže odpustit Filip, jenž jde z průšvihu do průšvihu, ani tchán.

Zdroj: TV Nova

Bedřich a Anča
Anča zjistila, že Petr je sebestředný sobec, který se už nezmění. Rozešla se s ním a byla oporou hlavně Frantovi. Bedřichovi se rozpadl vztah s Jindrou, jež se zamilovala do Honzy a odešla k němu i s Ladou. Rozchod byl bouřlivý hlavně kvůli Ladě, ale Bedřich a Jindra se po čase naštěstí dokázali ohledně dcery na všem dohodnout. Na jaře se dali znovu dohromady Bedřich a Anča. Vidí se, když mají chuť, což jim vyhovuje.

Zdroj: TV Nova

Luboš, Věrka a Arnošt
Luboš skončil na ulici. Parťáka našel v Arnoštovi, jenž mu pomohl přežít. Když Věrka, Mára a Karla zjistili, že Luboš zmizel, začali po něm pátrat. Nejprve se strachovali o jeho život kvůli úmrtím v řadách bezdomovců, pak se ho snažili přesvědčit, aby přijal jejich pomoc. Lubošovi se podařilo vrátit do normálního života, po čase začal randit s Věrkou, před prázdninami se dokonce domluvili, že spolu zase začnou bydlet, ovšem za jistých podmínek.

Zdroj: TV Nova

Blanka a Evžen
Evžen a Blanka se nejprve nesnášeli. Postupně zjišťovali, že ten druhý není tak strašný, jak se zdálo. Po čase přeskočila jiskra a ti dva spolu začali tajně chodit. Po pár týdnech vztah přiznali i svým blízkým. Těsně před prázdninami se Blanka dohodla s dětmi, že jí uvolní jeden pokoj, aby měli s Evženem doma soukromí. Marie by byla mnohem raději, kdyby se Blanka dala dohromady s bývalým spolužákem z vysoké školy Patrikem.

Zdroj: TV Nova

Marie a Peškovi
Vlastimilu Peškovi se vrátila do života sestra Marie, s níž se neviděl několik desítek let kvůli dávným křivdám. Marie, jež se léčila na onkologii, se snažila o usmíření, což se jí nakonec s pomocí zbytku rodinu povedlo. S bráchou si pak našli i společného koníčka, kvůli kterému obelhávali Amálii. Vše prasklo, když naletěli podvodníkovi a přišli o padesát tisíc. V rodině to zaskřípalo, před prázdninami se naštěstí mezi všemi pročistil vzduch a došlo k udobření.

Zdroj: TV Nova

Rozina
Rozina se na podzim vrátila nečekaně z Ameriky, odkud ji vyhostili. Přiletěla s ní i její nová kamarádka Jana. Společně se v Čechách pokusily o nový začátek. Rozina se rozhodla pro studium na vysoké škole, hodně dřela, aby udělala přijímačky. Zároveň řešila vztah na dálku s Victorem. I když se zdálo, že to ti dva neustojí, jsou stále spolu a stráví společně celé léto.

Zdroj: TV Nova

Jana
Jana se snažila po příletu z Ameriky na sebe upozornit prostřednictvím sociálních sítí, aby se prosadila ve svém oboru – v herectví. Po čase začala chodit s Brunem, ale vztah jim ztroskotal kvůli odlišnému přístupu k sociálním sítím. Jana věřila, že jí v kariéře hodně pomůže Radim Mareš, jenž se stal jejím agentem. Když se ji ale pokusil znásilnit, byl jí velkou oporou Jarda, jenž jí těsně před prázdninami nabídl, aby pro jeho firmu dělala marketing.

Zdroj: TV Nova

Nyklovi
U Nyklových se nesla celá sezona v duchu boje s Mastným. Ten nejprve zvítězil nad Lumírem v podzimních volbách díky podrazům a spojenectví s Ájou. Pak dělal vše pro to, aby se svého rivala zbavil nadobro. Nyklovi museli kvůli němu dokonce i zavřít pekařství. Lumír mu na jaře vyhlásil válku, jeho tajnou zbraní měla být Milena Pumrová. Přestože se mu sesadit Mastného nepovedlo, je pro něj on i celá jeho rodina stále hrozbou.

Zdroj: TV Nova

Matěj, Ája a Benešovi
Matěj nešťastnou souhrou náhod srazil na začátku roku autem pana Beneše. Snažil se to odčinit, se svými blízkými pomáhal Benešovým udržet nad vodou rodinný podnik – pradlenku. Do Kataríny, dcery oběti, se zamiloval, ale ta mu dlouho nemohla přijít na jméno kvůli tomu, co udělal. Jejich vztahu se snažila za každou cenu zabránit Ája, jež měla s Matějem coby výhodnou partií své plány. Katarína s Matějem otěhotněla, ale nepřiznala mu to. Když jí Ája řekla, že s Matějem čeká dítě, Katarína se rozhodla vztah s Matějem ukončit.

Zdroj: TV Nova

Franta
Frantu opustila hned na začátku roku Skyler. Připravila ho i Chrise, protože se spolu s ním odstěhovala k novému partnerovi. Franta byl na dně, z Amsterodamu se vrátil domů. Dlouho se s tím nedokázal vyrovnat, rodina si o něj dělala starost. S pomocí rodičů Skyler se na jaře se synem znovu viděl a rozhodl se, že o něj začne bojovat. Zároveň začal plánovat studium na vysoké škole.

Zdroj: TV Nova

Magda
Bývalá Terezina spolužačka z vysoké školy nastoupila v pololetí na gymnázium místo Davida. Spřátelila se hlavně s Otou, Mikim, Jirkou a Ančou. Jirka a Miki o ni soupeřili, ale Magda je měla jen za kamarády, což oba ranilo. Ota se jí zastal ve škole, když se dostala do konfliktu s Kalinou, kvůli kterému dokonce zvažovala odchod. Vztahy se naštěstí díky Otovi urovnaly. Magda řeší hlavně vážně nemocnou maminku, která trpí Alzheimerovou chorobou.

Zdroj: TV Nova

Karla a Mára
Karla se na podzim dozvěděla, že by měla co nejdříve otěhotnět, jinak hrozí, že kvůli zdravotním potížím nebude mít děti. S Márou se o založení rodiny neúspěšně pokoušeli několik měsíců. Na jaře se rozhodli pro umělé oplodnění, Karla odešla z kriminálky. Oba dva si na jaře oblíbili sirotka Vojtu, kterého Karla poznala během vyšetřování. Dokonce uvažovali i o pěstounské péči, ale Vojtu nakonec adoptovala jiná rodina.

Zdroj: TV Nova

Eva a Miloš
Miloš našel novou múzu v Anče, ta mu to celou dobu rozmlouvala. Bohužel na to přišla Eva, v jejíchž očích to vypadalo na nevěru. Miloš měl doma co žehlit, i když Anča Evě vysvětlila, jak se věci doopravdy mají. Na jaře si Eva začala románek se svým šéfem, o čemž nemá Miloš tušení, a tak si pochvaluje, jak jim to doma konečně zase klape.

Zdroj: TV Nova

Čí příběh vás v právě uplynulé sezoně Ulice nejvíce zaujal a bavil? Hlasujte v naší anketě!