Lumírova temná minulost je zpět! Co mu hrozí?

Aktualizováno 11.07.2019


Nyklovi a jejich přátelé i známí dali těsně před prázdninami slušnou lekci Radkovi Mastnému. Je jasné, že jejich válka postoupila do další fáze. Hned po prázdninách se navíc objeví další hrozba, která už jednou stála Lumíra málem život. Jaká? Toto video vám napoví.

Lumír nebyl v minulosti žádný svatoušek. Až díky Světlaně se změnil a začal myslet na jiné. Před lety si uměl jít tvrdě za svým bez ohledu na ostatní. Na triku má nejeden škraloup, za který se nyní stydí a nejraději by ho ze svého života úplně vymazal. Od chvíle, kdy zjistil, že nadobro přišel o Světlanu kvůli zlatokopce a podvodnici Pavle, šel do sebe, aby Světlanu získal zpět. Najednou začal myslet na druhé, coby starosta bojoval na radnici s korupcí, pomáhal potřebným a doufal, že to Světlana ocení. Když se k sobě vrátili, byl Lumír tím nejšťastnějším mužem na světě.

Zdroj: TV Nova

Idylka ovšem skončila ve chvíli, kdy Mastný a Robert dostali svými intrikami Světlanu do vazby. Od toho okamžiku se Lumírovi začalo jeho štěstí pomalu hroutit. Přestože mu to v manželství klapalo i nadále, s rodinnou firmou to šlo z kopce právě kvůli Mastnému, jenž se stal díky podrazům a nekalému předvolebnímu boji starostou. Lumír musel nakonec pekařství zavřít a vyrovnat se i s tím, jak Mastného intriky odskákali jeho nejbližší. Pak vytáhl do tvrdého boje.

Zdroj: TV Nova

Zdálo se, že se v Lumírovi po letech probudilo jeho druhé já, které se snaží porazit protivníka, aniž by zvažovalo důsledky pro jeho okolí. Lumíra to stálo přátelství s Denisou a málem i Tondou Hložánkem, o dusnu v rodině nemluvě. Po prázdninách u Lumíra ještě více přituhne. Do života se mu totiž vrátí temná minulost a s ní i další hrozby…

Co Lumíra a jeho blízké čeká po prázdninách? Toto video vám napoví.