Dobré zprávy u Peškových: Co prozradili?

Aktualizováno 13.07.2019


Peškovi mají za sebou další rušný rok, který přinesl spoustu událostí i změn. A jak se zdá, i ten další rok u nich bude stejně nabitý. Co vám slibují představitelé Amálie a Vlastimila Dana Syslová a Rudolf Hrušínský? Co poodhalili z nových dějů v Ulici? Toto video ze zákulisí vám napoví.

Peškovi se ve čtrnácté sezoně Ulice opravdu nenudili. Adriana sice odletěla do Austrálie, o rozruch se jim ale postarali Vlastimilovi blízcí – jeho sestra Marie se svou rodinou. Vlastimilu Peškovi se Marie vrátila do života po desítkách let, kdy je rozdělily dávné křivdy. K tomu čekal přímo v Ulici nový začátek Blanku a její děti. Nyní by se mohlo zdát, že se rozbouřené vody konečně ustálily. Ovšem o těch stojatých, ve kterých se tak daří kaprům, si může Vlastimil Pešek nechat jen zdát. Ani na podzim nebude nouze o hodně silný proud v jeho řece života a hlavně o dobré zprávy (pravda, také pořádně šokující). Již nyní vám prozradíme, že se nebudou týkat jen Adriany… Co k tomu říkají samotí představitelé Amálie a Vlastimila Peškových Dana Syslová a Rudolf Hrušínský? Podívejte se.

U Peškových nastanou na podzim žně samých dobrých zpráv. A co vám jejich představitelé přejí na léto? To se dozvíte z tohoto videa ze zákulisí.