Nové postavy v Ulici: Jak zasáhnou do děje?

Aktualizováno 07.08.2019

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici
Zdroj: TV Nova

V Ulici se po prázdninách objeví i pár nových postav, jež od základů změní život těm, které už velmi dobře znáte a jejichž osudy pravidelně sledujete. Hned dva nováčci zasáhnou do příběhu rodiny Peškových. Další okoření život Matějovi a Kataríně. A novou posilu získá proti Marešovi také Jana. Seznamte se s nimi již nyní.

Zdroj: TV Nova

Jolana Berková
(Miluše Šplechtová)

Marie se s kamarádkou z mládí a spolužačkou ze střední školy Jolanou potká čirou náhodou v lázních. Od konce školy spolu ty dvě nebyly v kontaktu, o to víc si mají nyní co říct. Jsou každá jiná, záhy však zjistí, že je pojí mnohem víc než jen přátelství. Jolana vrátí Marii naplno do života nejen svou láskou, ale i vitalitou, nadhledem a rozhledem. Tím bude hodně imponovat také Vlastimilu Peškovi. Tak moc, že na ni začne Amálie dokonce žárlit, aniž by ti dva tušili, jak se věci doopravdy mají, což přinese i hodně úsměvných situací… Jak Jolanu přijme Mariina rodina, až zjistí pravdu? A jak moc ovlivní Jolana Mariin život?

Zdroj: TV Nova

Lubica Martináková
(Marta Sládečková)

Temperamentní Lubica je tetou Kataríny a zároveň i její kmotrou. Je to pro ni velký závazek, zejména poté, co zemřela její sestra, Katarínina máma. Jakmile zjistí, že je Katarína těhotná, začne jí i Václavovi pomáhat, jak jen to půjde. Bohužel je až moc razantní a navíc jim začne zasahovat do života víc, než by jim bylo milé, byť to myslí dobře. S Václavem ji pojí nejen příbuzenský vztah, ale také jedno velké tajemství… Kam až Lubica zajde ve snaze páchat dobro? A proč začne být velmi brzy na kordy s Vlaďkou?

Zdroj: TV Nova

Luděk Volák
(Vasil Fridrich)

O Blančině manželovi se v Ulici hodně mluví již přes rok, ale zatím jste se s ním nesetkali. To se ovšem brzy změní. Blančin ex, za něhož je stále provdaná, se jí znovu vrátí do života v souvislosti s jejím rozvodem. A jak už to tak bývá, každý z nich si rozvod a vyrovnání představuje trochu jinak. Navíc je stále spojují jejich děti, které občas potřebují oba rodiče… Co řekne Luděk na Blančin nový vztah s Evženem? Jak Evžen skousne Luďkovu častější přítomnost v Blančině blízkosti? A jaký je vlastně muž, do kterého se Blanka zamilovala už na vysoké škole? Prozradíme vám, že jen co přijde, ukáže se jako opravdový muž činu…

Zdroj: TV Nova

Bára Klímová
(Eliška Hanušová)

Křehká a plachá studentka fotografie Bára si přivydělávala jako hosteska a modelka. Stejně jako Jana uvěřila Radimu Marešovi a dostala se pod křídla jeho agentury. Spálila se podobně jako Jana, ovšem v jejím případě to bylo mnohem horší. Ji Radim Mareš nakonec znásilnil. Už brzy bude spolu s Janou hledat spravedlnost a odškodnění za to, co jim Mareš udělal… Podaří se holkám tuhle bitvu vyhrát?

Nové postavy zamíchají kartami v jubilejní patnácté sezoně seriálu Ulice, jež startuje již 19. srpna.

 

 


Co přinese epizoda 3759?