Velké návraty: Jak ovlivní nové osudy ti, kteří se po letech znovu objeví v Ulici?

Aktualizováno 07.08.2019

Seriál Ulice: Velké návraty
Zdroj: TV Nova

Patnáctá sezona Ulice bude sezonou velkých návratů. Hned na jejím začátku vstoupí do dějů tři postavy, které už velmi dobře z Ulice znáte – Hedvika, právnička Elen a mafián zvaný Pokladník. Jak zamíchají kartami osudu tentokrát? A čím si v Ulici tyto postavy už prošly?

Zdroj: TV Nova

Hedvika Gregorová
(Lenka Zahradnická)

Hezkou, milou, hodnou a trochu naivní Hedviku přivedla do Ulice Věrka. Hedviku zná už od jejího dětství. Vyrůstala s Márou v Kostelci, chodili spolu do stejné školky. Věrka chtěla svobodnou maminku Hedviku před necelými čtyřmi lety Márovi dohodit, jenže ten tehdy chodil s Monikou. Hedvika se záhy na to navíc zamilovala do Oty, který holku, jako je ona, dosud nepoznal. Čím vážnější jejich vztah byl, tím více Ota panikařil, byť Hedviku z celého srdce miloval. Přestože ti dva plánovali společný život a Ota se smířil i s tím, že s Hedvikou naplno vstoupí do jeho života také její syn Vašek, ze svatby nakonec sešlo. Ota totiž zpanikařil a ve zkratu utekl od oltáře. Pro Hedviku to byla poslední kapka. I když Otu hodně milovala, další šanci mu už nedala. Nyní, po dvou letech od rozchodu, se nečekaně objeví na gymnáziu, kde Ota učí. Ten bude chtít napravit chybu, kterou před lety udělal. Podaří se mu získat Hedviku zpět?

Zdroj: TV Nova

Elen Mrázová
(Eva Elsnerová)

Elen Mrázová je velmi schopná právnička, s níž se život bohužel nemazlil. Po vlastních špatných zkušenostech s muži pomáhá zejména ženám, jež se ocitly v nouzi. Před dvanácti lety zastupovala Evu Boháčovou, manželku nevěrného Petra Boháče, Jardova bývalého šéfa v Království hraček. Do Petra se postupem času zamilovala, ale jejich vztah ztroskotal na Petrově pití. Petr tehdy Elen zlomil srdce, ta se pak ještě intenzivněji věnovala své práci. Hodně pomohla například před deseti lety Farským, když zastupovala Jitku proti Kukačkovi, jenž ji pronásledoval, unesl a těžce zranil. I díky Elen nakonec Kukačka skončil po půldruhém roce soudních tahanic za mřížemi. A právě Elen doporučí Jarda Hejl Janě, jíž začne ničit život Radim Mareš. Zatočí i s tímto grázlem, který v tom umí velmi dobře chodit?

Zdroj: TV Nova

Pokladník
(Tomáš Kobr)

Se šedou eminencí mafie zvanou Pokladník mají bohaté zkušenost zejména Lumír se Světlanou a Ingrid. Velmi dobře se s ním zná také Radek Mastný, který si s ním v minulosti několikrát domluvil špinavou práci. Přestože byl Pokladníkovým šéfem Vasil, Světlanin bratranec a později Ingridin manžel, byl to právě Pokladník, kdo se ukázal jako mnohem nemilosrdnější. Spolu s Vasilem nutili před deseti lety Světlanu, aby zabila svého muže, jenž jim stál coby radní tehdy v cestě a zasadil se o omezení jejich heren. Když se to nepovedlo, Pokladník pomáhal bossům odklidit Vasila. Za odměnu pak získal jeho místo a znepříjemnil život hlavně Ingrid. Nyní se Pokladník po osmi letech znovu objeví v Ulici. Přestože tvrdí, že divoká léta mafie jsou už pryč, Lumír velmi brzy zjistí na vlastní kůži, že některé věci se prostě nemění… Jak zasáhne právě Pokladník do života Nyklovým a Mastnému?

Nezapomeňte, že nové díly Ulice startují již 19. srpna!

 

 


Co přinese epizoda 3757?