Patrik a Veronika?!

Aktualizováno 15.08.2019


Zatímco Martin bude řešit vztah se Šárkou, kolem hezké Veroniky se začnou motat chlapi. Na scéně se znovu objeví Lukáš Binar, ale nebude jediný. Na Veroniku začne mít zálusk i Patrik. Který z nich u ní má větší šanci?

Veroniku hodně zasáhl Martinův definitivní odchod z domova. Na jaře věřila, že se jim manželství podaří zachránit, před prázdninami se ale vzdala naděje, že se k ní Martin vrátí. Ten se rozhodl pro Šárku, do které se zamiloval a s níž si plánuje další život. Hezká Veronika si však na nedostatek zájmu ze strany mužů nebude moci stěžovat. Nadbíhat jí začnou hned dva najednou – milionář Lukáš Binar, kterému padla do oka už při jejich prvním setkání, a Blančin spolužák z vysoké školy Patrik Rousek, jenž má ženy hodně rád, ale zatím nenarazil na takovou, s níž by se chtěl usadit. Je tou pravou pro něj Veronika, nebo u ní bude mít Patrik smůlu? Jak to mezi nimi bude? Podívejte se.

Co prozradili Veronika a Patrik? Dají se ti dva na podzim dohromady? Toto video vám napoví. Nezapomeňte, že nová sezona Ulice startuje už 19. srpna!