Další návrat: Co čeká malého Vojtu po prázdninách?

Aktualizováno 17.08.2019


Karla a Mára se na jaře hodně snažili, aby si mohli vzít do hostitelské péče malého sirotka Vojtu, ale měli smůlu. O Vojtu přišli, protože o něj projevila zájem rodina, jež ho chtěla adoptovat. Po prázdninách o něm však nečekaně znovu uslyší. Jak to s nimi bude dál? Toto video vám napoví.

Karla se před pár měsíci hodně upnula na malého Vojtu, jenž náhle osiřel. Bylo jí ho líto, navíc jí to připomnělo její a Brunovy těžké chvíle, když ztratili kvůli bouračce oba rodiče. Stejně jako před lety Brunovi byla Karla začátkem jara velkou oporou Vojtovi, jenž si procházel hodně krušným obdobím.

Po mámině skonu se Vojta ocitl v nemocnici, pak v dětském domově. Karla za ním jezdila, aby se necítil osaměle. Postupně mezi nimi rostlo pouto, které bylo trnem v oku hlavně Jirkovi Hermanovi, neboť tím Karla porušila všechna pravidla, jež by měli v práci dodržovat. Také Mára měl výhrady, ale jakmile Vojtu poznal, rychle otočil. Oblíbil si ho podobně jako Karla. Dokonce začali podnikat kroky, aby ho dostali do hostitelské péče. To se bohužel nepodařilo, neboť Vojtu chtěla adoptovat jiná rodina. Karla a Mára o modrookého klučinu přišli, zdálo se, že navždy.

Po prázdninách ale bude všechno jinak. Vojta bude opět potřebovat jejich pomoc, což samozřejmě ovlivní i jejich vztah, který čeká další zkouška. Jak to s nimi bude dál?

Jak to je s rozchodem Karly a Máry? Toto video vám napoví.