Velké novinky, šokující přiznání, stíny z minulosti i boj s osudem. Co se bude dít v Ulici na konci prázdnin?

Aktualizováno 19.08.2019

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova

Poslední prázdninový týden prázdnin přinese do Ulice spoustu nečekaných momentů, a to nejen u Maléřových, ale také u Blanky a Evžena, Nyklových, Liškových, Jany či Kataríny. Na co se můžete těšit?

Velká novinka u Kataríny
Jsou novinky, kvůli kterým rázem přehodnotíme svá rozhodnutí, novinky, jež nás přimějí změnit postoje a udělat něco, co jsme vůbec neměli v plánu. Takovou novinku se nyní dozví i těhotná Katarína. Přestože považovala vztah s Matějem za uzavřenou kapitolu, teď zjistí, jak hluboce se mýlila. Je tu totiž jedna věc, kterou by s ním moc ráda sdílela… Co se Katarína dozví? A co pak udělá?

Marešova pomsta
Co všechno se může stát, když důvěřujete nesprávnému člověku? Jana si na jaře prošla peklem kvůli svému agentovi Radimu Marešovi, jenž se ji pokusil znásilnit. Před prázdninami se zdálo, že se ho s Jardovou pomocí zbavila, ale Mareš tehdy zdaleka neřekl poslední slovo. Janě se začne mstít způsobem, který ji dožene k slzám, způsobem, kdy si znovu uvědomí svou bezmoc… Co jí provede? Na co Jana šeredně doplatí?

Šokující přiznání
Rozina se vrátí z prázdnin se spoustou novinek, které ale bude svým blízkým pro jistotu dávkovat, aby se s nimi mohli snáze vypořádat. I tak toho na ně bude ažaž. Rozina jim totiž oznámí něco, co nečekali ani v nejmenším. A o pár dní později je šokuje informací, kterou jim s Victorem zatajili, když je Victor žádal o její ruku. Jakou novinku ti dva ještě mají? A jak na ni zareaguje celá rodina včetně dědy a Radky? Proč to u Maléřových zase jednou pořádně zabouří?

Stíny minulosti
Co dělat, když vás dožene vaše temná minulost? Lumír se v první chvíli nezmůže na slovo, protože si myslel, že za touhle etapou svého života už udělal jednou pro vždy tlustou čáru. V jeho podniku se totiž zničehonic objeví člověk úzce spjatý s mafií, jež před deseti lety usilovala o jeho život. Šedá eminence mafie známá jako Pokladník ke všemu nepřijde jen tak náhodou. Aby docílila svého, zaměří se nejen na Lumíra, ale také na Vendulu. A záhy dojde i na temné výhrůžky… Co mafián chce? Jak na to Lumír zareaguje? A proč se kvůli tomu sesype Světlana?

Evin boj
Jak se poprat se životem, když najednou zůstanete na vše sami? Eva si připadá od minulého týdne, kdy ji Miloš nachytal při nevěře s jejím šéfem Milanem Růžičkou, jak ve zlém snu. Kdyby to šlo, vzala by to zpět, aby měla Miloše opět doma, ale bohužel, stalo se. Teď Eva čelí následkům, jež jsou pro ni hodně těžké. Nemůže do práce, malý Milošek se stále ptá po tátovi, ona sama je na dně. K čemu se dnes odhodlá? A s jakým výsledkem?

Nezapomeňte! Nová sezona Ulice startuje již příští týden, v pondělí 19. srpna.

Podívejte se, na co se v nových dílech Ulice můžete těšit: 

Zdroj: TV Nova


Vojta se vybarvuje. Čím všechny šokuje?