Co přinese první díl patnácté sezony Ulice?

Aktualizováno 20.08.2019


Matěj jede rovnou z letiště do pradlenky za Katarínou, aby zjistil, na čem je. V pradlence ho ale čeká hned několik překvapení najednou. Katarínu ani Václava tam nenajde. Místo nich úřaduje v pradlence Lubica, jež Matějovi prozradí šokující novinku…

Lubica netuší, kdo Matěj je a jakými zvraty procházel před prázdninami jeho vztah s Katarínou. Když se jí představí jako Katarínin známý, okamžitě se rozpovídá, že by se Katarína nyní měla šetřit A neopomene říct ani důvod. Tak se Matěj konečně dozví pravdu o Kataríně… Jaké bude shledání Matěje a Kataríny? Čím Katarína zaskočí Matěje? Jak Matěj všechny novinky vstřebá? Co je pro něj nejhorší? A co pro Katarínu?

Překvapivé novinky
Adama chytlo rybaření, z čehož má radost nejen Vlastimil Pešek, ale také Blanka. Má to však malý háček. Jen co Adam přijede z ryb domů, zamoří byt pachem rybiny, což se ani trochu nelíbí Kristýně. Sourozenecké hašteření utne Blanka, kterou Kristýna nechtěně zasáhne zmínkou o Evženovi. Kristýna se snaží okamžitě vše uvést na pravou míru, jenže pachuť nedorozumění mezi nimi zůstane… Jaké velké plány má Blanka na dnešní večer i celý víkend? Kdo a jak jí je překazí? A jak Peškovi zareagují na Adrianinu velkou novinku?

Nečekané komplikace
Miloš donese Anče nadílku ze Šumavy – sušené houby a zavařené borůvky i brusinky. Celý jen září, už se těší na společnou dovolenou s Bedřichem a dětmi – Miloškem a Ladou. Jen ho mrzí, že s nimi nepojedou i drahé polovičky. Anče se moc dobře neposlouchá, že Eva musí být od nevidím do nevidím v práci, takže raději odvede řeč jiným směrem. Na dovolenou se těší také Bedřich, jenž stejně jako Miloš lituje, že s nimi nejedou také Anča s Evou. Vidina prázdnin s Ladou však u něj vezme za své, když ho Anča upozorní, že malá má asi zvýšenou teplotu… Co je s Ladou? Jak na to zareaguje Jindra? Co je pro Bedřicha velkým zklamáním? A čím naopak potěší Miloše?

Nezapomeňte, Ulice startuje už v pondělí 19. srpna!