Co prozradily o nové postavě Jolaně i svém soukromí Miluše Šplechtová a Jitka Smutná?

Aktualizováno 22.08.2019


V Ulici se již brzy objeví nová postava v podání Miluše Šplechtové – Jolana Berková. Zasáhne do života Marie Vránové i celé její rodiny. Kde se ty dvě setkají? Co z jejich životů odtajnily jejich představitelky Miluše Šplechtová a Jitka Smutná? A jaké zajímavosti ze svého soukromí prozradily sympatické herečky? Toto video vám napoví.

Se začátkem nové sezony Ulice se objeví v seriálu i postava, která zásadním způsobem ovlivní další osud Marie Vránové i celé její rodiny. Tou postavou je Jolana Beková, kterou ztvárňuje Miluše Šplechtová. Pro Marii není Jolana úplně neznámá, ty dvě se znají už pěknou řádku let, byť spolu dlouho nebyly v kontaktu. Odkud se znají? Kde na sebe znovu narazí? A co na sebe prozradily samotné herečky? Co mají se svými postavami z Ulice tak trochu společné? Podívejte se.

Jaká je Jolana Berková, nová postava v Ulici? A co prozradily ze svého soukromí Miluše Šplechtová a Jitka Smutná? To se dozvíte z tohoto videa. A nezapomeňte! Nová sezona Ulice startuje již 19. srpna.