Hlasujte! Na čí příběh z patnácté sezony Ulice se těšíte nejvíc?

Aktualizováno 23.08.2019


Už v pondělí odstartuje nová sezona Ulice, jež přinese nové příběhy vašich starých známých. Hodně je ovlivní i nově příchozí nebo ti, kteří se do Ulice po letech zase vrátí. Opět to budou příběhy plné nečekaných zvratů a emocí, jež budete prožívat spolu s těmi, kterým fandíte. Na čí příběh se těšíte nejvíc? Hlasujte v naší anketě?

Nová sezona Ulice se rozjede pěkně svižně a nenechá vás vydechnout. Hned její start přinese spoustu emotivních situací, velké zvraty, nové lásky, smutné konce, pořádné podrazy a intriky, dramatické události i hodně humoru. Matěj se konečně dozví, že s ním Katarína čeká dítě, a začne bojovat o své štěstí. Martin a Veronika budou muset řešit nejen děti, ale také své vztahy, což jim dá docela zabrat.

Nové lásky, kruté podrazy, zásnuby, porod i velká překvapení. Co přinese 15. sezona Ulice?

Blance se vrátí do života manžel, Evžen se bude muset opět poprat se svou minulostí i novými problémy. Jana si znovu sáhne na dno kvůli Radimu Marešovi, s nímž začne bojovat. Karla a Mára budou řešit děti i svůj vztah, Magda zase máminu nemoc a také velkou lásku. Manželství Evy a Miloše se otřese v základech kvůli Evině nevěře, Peškovi se dozví velké novinky od Adriany i Marie, jíž změní život kamarádka z mládí Jolana.

Nové lásky i rozchody, nadějné začátky i drsné konce. Jaký bude začátek 15. sezony Ulice?

Lumírovi se připomene temná minulost a navíc ho čeká další střet s Mastným. Vendula bude houževnatě bojovat o svůj sen. Do vztahu Anči a Bedřicha znovu zasáhne Petr Kaštan. Dominika a Tony se již brzy stanou rodiči, Ota se po dvou letech opět shledá se svou osudovou láskou Hedvikou.

Velké návraty: Jak ovlivní nové osudy ti, kteří se po letech znovu objeví v Ulici?

Rozina a Victor překvapí po návratu z prázdnin své blízké zprávami, jež jim vyrazí dech a způsobí docela velké pozdvižení. Věrka udělá vše pro to, aby spolu s Lubošem byli konečně šťastní. Mezi Filipem a Kristýnou to začne pořádně jiskřit, ale každý z nich si chození představuje trochu jinak... Prostě nová sezona Ulice je doslova nabitá ději, které budete opět prožívat se svými oblíbenci. Koho se už nemůžete dočkat?

Nové postavy v Ulici: Jak zasáhnou do děje?

Hlasujte v naší anketě! Na čí příběh z patnácté sezony Ulice se těšíte nejvíc?