Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte ve finále!

Aktualizováno 25.08.2019

Seriál Ulice: Volba největšího sympaťáka Ulice - finále
Zdroj: TV Nova

Třetí nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice čtrnácté sezony vyhrál Jarda Hejl, který nedal svým soupeřům šanci. Bude takhle úspěšný i ve finále? Stane se celkovým vítězem a porazí ostatní favority? To záleží jen na vás. Hlasujte ve finále naší ankety!

Je tu finále volby největšího sympaťáka Ulice čtrnácté sezony, které slibuje nelítostný souboj. Ze třetího nominačního kola postupují do finálového hlasování Jarda Hejl, který v tomto kole vedl s naprostým přehledem od začátku hlasování až do konce, Miloš Knobloch, jenž je čím dál oblíbenější, a Ctibor Válek, který málem připravil o život Arnošta. Utkají se s takovými favority, jako je Matěj Jordán, Radek Mastný a Václav Beneš, vítězové druhého nominačního kola, či Eddie Rambousek, Jiří Herman a Vlastimil Pešek, kteří pokořili soupeře v prvním nominačním kole. Který z nich je podle vás nejsympatičtější? Hlasujte!

Jak hlasovat?
V naší anketě vám nyní nabízíme finálovou devítku sympaťáků, kteá díky vašim hlasům postoupila z nominačních kol do rozhodujícího klání volby největšího sympaťáka Ulice čtrnácté sezony. Vy můžete až do pátku dávat své hlasy tomu z nich, jenž vám je nejsympatičtější. Kdo zvítězí? Je to jen na vás a vašich hlasech.

Kdo je největším sympaťákem Ulice čtrnácté sezony? Hlasujte ve finále právě teď!

 


Co přinese epizoda 3757?