Prodlužte si prázdniny s Mikulášem a jeho partou! Čím vás zaručeně dostanou?

Publikováno 05.09.2019


Prázdniny už bohužel skončily, ovšem pro Mikuláše, jeho kamarády i paní učitelku to v Divadle v Celetné rozhodně neplatí. A pro jejich představitele už tuplem ne. V tomhle představení se ti, které znáte z Ulice, vyřádí jako v žádném jiném.

Věrka momentálně řeší vztah s manželem, snahu syna a Karly o založení rodiny i miminko Tonyho a Dominiky. Občas se s ní i zasmějete, protože někdy je až moc úporná, jindy vás dojme, čas od času i docela namíchne, byť to ona sama nemyslí tak, jak to vyzní či jak se to díky jejím zásahům vyvine. Bravurně ji ztvárňuje Milena Steinmasslová, kterou nyní můžete vidět v Divadle v Celetné v komedii Mikulášovy prázdniny, jež je jednou z nejoblíbenějších inscenací všech, kteří v ní hrají.

 

Zdroj: Divadlo v Celetné

Divadlo má tohle humorné představení pro všechny věkové kategorie na repertoáru již čtvrtým rokem A čím déle ho herci hrají, tím více si to užívají a tím více se snaží během představení navzájem odbourat. V hlavních rolích excelují vedle Mileny Steinmasslové Matouš Ruml, jehož znáte z Ulice jak Davida, Lukáš Jůza, představitel Romana Šámala, Jan Plouhar, jehož jste v Ulici vídali jako Petra Peterku, (mimochodem, všichni tři zasáhli výrazným způsobem do života Terezy Kučerové, dříve Jordánové) či Aleš Petráš, jenž si v Ulici zahrál Libuščina kámoše Červa. Přestože mají všichni už pěknou řádku let po základní škole, na jevišti se znovu převtělí v malé pány kluky či velkou paní učitelku a rozjedou to tak, že rázem zapomenete na okolní svět. A pokud s sebou vezme do divadla i děti, pobavíte se všichni společně.

 

Milena Steinmasslová a spol. v představení Mikulášovy prázdniny v Divadle v Celetné
Zdroj: Divadlo v Celetné

„Není moc představení, kde se tak družně a svobodně baví děti, rodiče i my na jevišti. Smích při Mikulášovi je náš společný,“ prozrazuje Milena Steinmasslová, kterou tu zažijete tak, jak ji zaručeně ještě neznáte.

 

Mikulášovy prázdniny má Divadlo v Celetné na programu od tohoto pátku až do pondělka včetně víkendu a pak ještě o víkendech 21. a 22. září a 5. a 6. října.

 

Zdroj: Divadlo v Celetné