Velké zkoušky, pokušení i nečekaná překvapení. Co přinese pondělní díl?

Publikováno 09.09.2019


Epizoda 3726. Blanka je ráno docela nervózní, protože se na radnici dnes rozhoduje o její ordinaci. O víkendu byla i s dětmi na mámině statku, kde se snažila myšlenky na černý scénář zaplašit prací. Doma jí je oporou Evžen, jenž se jí postará o královskou snídani. Zároveň nabídne pomoc s drobnými opravami na statku…

Kristýna se snaží využít každé příležitosti k tomu, aby byla s Filipem alespoň chvíli o samotě. Ráno kvůli tomu trochu zalže bráchovi, jenže ten ji okamžitě prokoukne. S Filipem jde Kristýna do školy i ze školy, navíc mu pak nabídne i pomoc s angličtinou na zítřejší test. A nezůstane jen u angličtiny… Jak dá Filip najevo Kristýně, že se mu líbí? Jak se snaží na Blanku zapůsobit Mastný? Jak to dopadne s Blančinou ordinací? A co je pro Evžena velkou zkouškou?

Krize mezi Karlou a Márou

Věrka si dělá starost o syna, jenž je podle ní nemocný. Než vyrazí na úklid, ještě se za ním zastaví doma s vitamíny, aby se co nejdříve vykurýroval. Doma je však pouze utrápená Karla, která jí nakonec prozradí, co se mezi ní a Kryštofem odehrálo před víkendem. Od té doby se s ním neviděla, ani neslyšela. Jako by se po něm slehla zem. Mára zatím přebývá u Tonyho, jenž se už chystá na vyzvednutí svých holek z porodnice. Čím více se tento okamžik blíží, tím je nervóznější… Jak Věrka zareaguje na krizi mezi Karlou a Márou? Jak Natálie? Jak na tom jsou Karla a Mára? A co moc nevyjde Tonymu?

Petr v akci

Bedřich strávil s Ančou celý víkend nejen kvůli Petrovi, jenž se jak na potvoru neukázal. Zastaví se až dnes ráno, aby vrátil vypůjčený mop. Opět se tváří, jako by se nechumelilo. Okamžitě začne na Anču chrlit své postřehy týkající se úklidu, ovšem tentokrát docela narazí. Vítr z plachet mu vezme Bedřich, který mu dá jasně najevo, aby si nechal na Anču zajít chuť. Jenže Petr Anče ze života jen tak nezmizí… Čím Petr naprosto odzbrojí Anču? Jak na tom je po víkendu Miloš? A čím Anča překvapí Bedřicha?

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 9. září od 18:25.

Na předcházející epizodu se můžete podívat zde.