Další posun mezi Ančou a Bedřichem. Byl Kaštan jen záminkou?

Publikováno 09.09.2019


Co neuvidíte v TV. Ranní příhoda s Petrem pobavila Anču i Bedřicha. Tehdy si oba mysleli, že Petr už dá pokoj, a začali řešit i sami sebe. Co pro ně bylo signálem, že se jejich vztah opět o krůček posunul? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Anča a Bedřich si společný víkend opravdu užili. Jsou spolu rádi, dokonce se zdá, jako by se vrátily staré dobré časy, kdy ráno společně snídali a večer uléhali do postele. Pro oba je to docela posun, protože od rozchodu spolu takhle dlouho dosud nebyli. Ironií osudu je, že se jim o takovýto idylický víkend vlastně nechtěně postaral Petr, který se Anče opět vrátil nečekaně do života. A přestože to vypadalo, že z něj zase rychle zmizel, Bedřich i Anča měli v jednom docela jasno. V čem? Jak to mezi sebou mají? Podívejte se, opět budete vědět víc.

Co bylo pro Anču a Bedřicha signálem, že mezi nimi došlo k dalšímu malému posunu? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice vysílaného 9. září už bohužel nevešla.

 Na celou pondělní epizodu se můžete podívat zde.