Drsné obvinění a výčitky: Co je od Máry docela přes čáru?

Publikováno 10.09.2019


Ukázka z úterního dílu Ulice. Vztah Máry a Karly se otřásá v základech, přestože se hodně milují a navzájem jim na sobě záleží. Teď Mára udělá něco, co Karlu velmi raní, něco, co je dost velká podpásovka. Co? To se dozvíte z tohoto videa.

Vztah Karly a Máry právě teď prochází obrovskou krizí, protože ani jeden z nich neunesl neúspěšné pokusy o umělé oplodnění. Zatímco Mára chtěl i nadále pokračovat, na Karlu toho bylo už moc. Rozhodla se mu dát proto svobodu, aby si našel jinou, takovou, se kterou by rodinu bez problémů založil.

Máru to hodně zasáhlo, bere to jako obrovskou zradu a křivdu, i když Karla to udělala jen z lásky k němu. Nic jiného za tím nebylo. Bohužel dosud neměla příležitost to Márovi vysvětlit. A když se už zdálo, že si konečně promluví, musí Karla služebně na tři dny mimo Prahu. Přesně to je ale poslední kapkou pro zklamaného Máru, pro něhož je vše, co se týká dítěte, velmi citlivé téma. Jak to od něj Karla schytá? Podívejte se.

Co je od Máry už docela přes čáru? Jakými výčitkami a obviněními zahrne Karlu? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice, který se vysílá 10. září.

Na předcházející epizodu se můžete podívat zde.