Překvapivá odhalení, nová postava, vyřizování si účtů i boj o vztah. Co přinese čtvrteční díl?

Publikováno 19.09.2019


Epizoda 3734. Petr nenechá Anču na pokoji. Hned ráno se jí ozve, aby se s ní domluvil na dnešním společném obědě. Bedřichovi už dojde trpělivost, neboť Petr evidentně nechce pochopit, jak se věci mají. Sám se do toho vloží, byť s Ančinou pomocí…

Bedřich nehodlá našlapovat kolem Petra po špičkách. Na setkání, jež Petrovi Anča potvrdí, dorazí on sám, a na milého Kaštana spustí pěkně zhurta, aby mu to konečně došlo. Bedřich ale není sám, kdo chce mít jasno ve vztazích a zabojuje o toho, na kom mu záleží. Eva se chystá získat nazpět Miloše všemi prostředky, jež má žena k dispozici… Čím Petr překvapí Bedřicha? Jak to má s Ančou? A jak Eva pochodí u Miloše? Jak to s nimi bude dál?

Mariina překvapení

Zamilovaný Evžen se postará Blance o sladké probuzení. Idylku umocní i jejich špičkování, jak Evžen musel zapůsobit o víkendu na Marii, když mu včera dovezla koláč a vzala ho konečně na milost. Blanka pozve Evžena na společnou rodinnou večeři s mámou, neboť by s ní ráda probrala to, co Evžen včera navrhnul. Marie dnes přivede do hospody svou kamarádku z lázní, z níž se vyklube její bývalá spolužačka a kamarádka z průmyslovky. V hospodě náhodou natrefí na Vlastu Peška, kterého Jolana okamžitě zaujme… Na čem se všichni tři domluví? Co nebývá u Vlastimila Peška zvykem? A čím Marie šokuje Blanku?

Další rány pro Mastného

Lumír a Tonda čekají na radnici na Denisu kvůli jednání, na kterém by rádi domluvili s její stranou budoucí koalici a spolupráci. Všichni předpokládají, že Mastný kauzu s odposlechy nemůže ustát, že bude muset z radnice odejít. Ten ale něco takového nemá v úmyslu. To se díky Áje dozví i Pokladník, jenž hodlá rozjet další kolo útoku, aby Mastného definitivně zničil… Co má Pokladník v plánu? Jak na to zareaguje Lumír, jehož se to taky týká? Jak si Mastného vychutná Tonda Hložánek? Do čeho se pustí Pavel? A jaká nehoda se stane Vilmě Nyklové?               

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 19. září od 18:25.

Na předcházející epizodu se můžete podívat zde.