Zásnuby, velké prohry, nové začátky i překvapivá rozhodnutí. Co se bude dít v Ulici tento týden?

Publikováno 23.09.2019


Co může být romantičtějšího než žádost o ruku? Matěj si dá na té své opravdu záležet. Zato Mastného čeká krutá porážka, kterou jen tak nevstřebá. O velké překvapení se svým blízkým postará Rozina, která si jde za svým snem. A dojde i na jednu nečekanou krizi ve vztahu… Co přinesou nové díly?

Žádost o ruku

Jak požádat o ruku tu, kterou milujete a o kterou hodně stojíte? Matěj si tím láme hlavu už pár dní, protože nechce, aby to vypadalo, že byl k zásnubám dotlačen rodinou Kataríny či okolnostmi. Zároveň má trochu obavy, jak Katarína zareaguje. A tak se obrátí s prosbou o pomoc na Václava. Ten svou dceru moc dobře zná, ví, jak na ni. Právě on vymyslí něco, co Matěje nadchne… Co mu doporučí? Jak Matějova netradiční žádost o ruku dopadne?

Krize ve vztahu a prozrazená tajemství

Co je na vztahu nejdůležitější? Kdy se obětovat, a kdy poslechnout své srdce a jít si za svým? To nyní řeší nejen Karla a Mára, ale také Jirka Herman a Natálie. Jejich osudy jsou navzájem propletené, mají k sobě blízko, zároveň mezi sebou mají i velká tajemství. Některá z nich je dostihnou už tento týden a způsobí velké zvraty v jejich životech… Co se stane?  Co se všemi hodně zamává? A jak se k tomu postaví?

Poprask kvůli Rozině

Kdy zasáhnout pevnou rukou při výchově, a kdy nechat děti, aby si šly vlastní cestou? U Maléřových je zase pořádně výbušná směs kvůli Rozině, která má jasnou představu o svém životě a chce si jít za ní. Jenže rodiče i děda mají na věc jiný názor. Hlavně děda se nehodlá smířit s tím, jak se věci mají. A tak si došlápne nejen na Martina, ale i na samotnou Rozinu a jejího Victora. S jakým výsledkem? Co všechno se tím rozpoutá? A čím Rozina překvapí i Šárku?

Mastného velká prohra

Co může být pro kariéristu s obřím egem horšího než obrovská prohra a rychlý pád na dno? Radek Mastný teď pocítí na vlastní kůži, jaké to je, když najednou ztratí vše, na čem mu v životě záleželo – svou moc a prestiž… Jak se s tím popere? A jak si ho vychutná jeho okolí?

Černý humor i nové začátky

Co všechno bychom udělali pro své blízké, kteří bojují s vážnou nemocí? A jak se nepoddávat těžkému osudu? Magda i Zdenka, jež onemocněla Alzheimerovou chorobou, se navzájem podporují, jak jen mohou. To ale neznamená, že by si ze sebe občas nevystřelily. Zdence se tentokrát podaří nachytat nejen Magdu, ale také Eddieho takovým způsobem, že ti dva v první chvíli jen zalapají po dechu.. Co jim provede? A co Eddie navrhne Magdě?     

Trapasy s rodiči

Jak ustát trapas, když zjistíte, že se vaše dospívající dítě už nevodí se svou školní láskou jen nevinně za ruku? Kristýna a Filip spolu začínají chodit, ale nikdo z jejich blízkých neví, jak daleko spolu vlastně jsou. Jako první na to přijde Blanka, která je náhodou vyruší při něčem, co se dá vykládat opravdu různě a co jí přidělá docela vrásky na čele… Jaký trapas se těm třem stane? A jak to ustojí?

Tony tatínkem

Jak náročné může být soužití s miminkem, pokud nemáte žádné zkušenosti? Od chvíle, kdy si Tony přivezl své holky domů z porodnice, je v jednom kole a navíc se pomalu nevyspí. V Coolně dělá za dva, doma pomáhá Dominice s péčí o dceru, jež v poslední době propláče celé noci. Když vyčerpaný Tony usne ráno v práci, zasáhne Karla, kterou hned napadne, kdo by mu dokázal pomoci… Kdo a jak Tonyho rodinku nakonec zachrání? A co je s malou Toničkou?   

Nenechte si ujít nové díly Ulice vždy od pondělka do pátku od 18:25! Opět přinesou spoustu emocí, romantiku, humor i překvapivé zvraty.

 Na předcházející epizodu se můžete podívat zde.