Seznamte se s milenkou Stárka

Aktualizováno 08.08.2016

Seriál Ulice: Stárkova milenka Květa Vavrušková
Zdroj: TV Nova

Stárek se na stará kolena zamiloval! Kdo je jeho vyvolenou? Kvůli komu chce opustit Vilmu Nyklovou? Opravdu je Květa Vavrušková tak vlivnou osobou v Děčíně, jak záletný Stárek tvrdil své manželce? Pouze na webu Ulice se nyní můžete se Stárkovou milenkou blíže seznámit.

 

Úspěšná byznysmenka Květa Vavrušková v podání herečky Naděždy Chrobokové má vše, na co jen ukáže prstem. Přesto zůstala svobodná a bezdětná. Rodiče v ní odmalička živili představu, jaká je skvělá a výjimečná. Zákonitě tedy chtěla i skvělého a výjimečného partnera. Jenže ten se stále jaksi neobjevoval. A čím více později bohatla, tím větší měla nároky na muže. Zároveň si nebyla jista, zda případní zájemci nejdou spíše po jejích penězích než po ní. To ale neznamená, že na partnerství rezignovala. Naopak.

Zdroj: Nova.cz

 

A jak se zdá, ideálního muže konečně našla. Miloslav Stárek zatím splňuje všechny její nároky – vlivný, majetný, schopný obchodník, navíc šarmantní a galantní. Pravda, jaksi jí zamlčel, že k tomu všemu je i ženatý, ale když viděla tu jeho manželku... Jestliže nemají společný majetek, je si jista, že rozvod je vážně na spadnutí.
 

Zdroj: TV Nova


Opravdu se Stárek kvůli Květuš rozvede, jak jí slíbil? Nebo to míní táhnout na obě strany? A jak dlouho by mu něco takového mohlo procházet zvláště teď, když Nyklová o Květě ví?

 

Přečtěte si:
Charakteristiku Květy Vavruškové v Postavách


Matěj v šoku. Co Katarína zvažuje?