CELÝ 3658. DÍL ULICE: Jak zvládnou Victor a Rozina loučení?

Seriál Ulice: ep. 3658 - Jak zvládnou Rozina a Victor loučení?
Zdroj: TV Nova

Jana jde brzy ráno vzbudit Rozinu, jak jí slíbila. Ta však není doma, přestože má už za pár hodin maturovat. Jana proto začne hledat svůj mobil, aby jí zavolala a zjistila, co s ní je. Musí kvůli tomu vzbudit i Bruna, jenž jí včera mobil schoval. Rozině se bohužel nedovolá, což jí začne dělat starost…

Rozina dorazí domů spolu s Victorem až ráno. Janě prozradí, že strávili na náplavce celou noc. Je v pohodě, takže má Jana paradoxně větší nervy z její maturity než ona sama. To ale netrvá dlouho. Na Rozinu záhy padne obrovská tréma, která se bude zvětšovat každým okamžikem… Kdo jí je největší oporou? Jak maturitu zvládne? Jak to bude dál s ní a Victorem, který dnes odlétá? Jak Rozina ustojí loučení?

 

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE NA NOVAPLUS.CZ

 

Márův návrh
Mára toho moc nenaspí. Ráno přizná Karle, o čem přemýšlel. Přestože se rozhodli jít do hostitelské péče kvůli Vojtovi, nechce to vzdát. Karle navrhne, že by si mohli vzít do péče jiné dítě. Později to poví také Tonymu, ale ten se na to moc netváří. Podle něj by mohli dostat do péče i nějaké dost problémové dítě, jakým býval i on sám. Márovi tím nasadí brouka do hlavy, protože s něčím takovým nepočítal. Karla se odpoledne zajde omluvit Dominice za včerejšek. Ta to vezme, ale na rovinu ji upozorní, jak moc se za poslední měsíce změnila… Co Karle doporučí? Jak na to Karla zareaguje? Jak se vyrovnává se ztrátou Vojty? Proč o ni má Dominika čím dál větší starost?

 

Drsná lekce pro Marii a Vlastimila Peška
Evžen by si ranní úklid v domě rád zpestřil i hezkými chvilkami s Blankou, ale ta má tentokrát naspěch kvůli svému kurzu. Rande si proto domluví na odpoledne, aniž by si uvědomili, že tím riskují prozrazení. Velký den mají Vlastimil Pešek a Marie, kteří se chystají vydělat balík peněz díky prodeji starožitné komody. Jenže tahle transakce se vyvine jinak, než počítali… Jak dopadne rande Blanky a Evžena? A jaké komplikace musí najednou řešit Vlastimil a Marie?

 

TV Nova