ULICE

Život se s ní nemazlil. Co možná nevíte o Kataríně?

Seriál Ulice: Katarína Benešová
Zdroj: TV Nova

Katarína má za sebou půlrok, během kterého se jí život několikrát převrátil vzhůru nohama. Ustála další těžké zkoušky, zároveň poznala i velkou lásku. Co všechno má už za sebou? A co o ní možná ještě nevíte?

Tvrdohlavá, temperamentní, přímá a neústupná Katarína se narodila na Slovensku, kde žila s rodiči až do svých patnácti let. Její máma Helena byla Slovenka, táta je Čech. Na Slovensku má Katarína stále rodinu z matčiny strany – tetu Lubicu, jejího muže i jejich syny. Když Katarína dokončila základní školu, přestěhovala se s rodiči do Prahy, kde si její máma splnila svůj velký sen – otevřela si pradlenku. Katarína začala studovat na gymnáziu, rodiče počítali s tím, že pak půjde i na vysokou školu, protože je bystrá a chytrá. K tomu však nedošlo. Katarínina máma totiž podlehla vážné nemoci, takže Katarína začala pracovat spolu s tátou v pradlence, aby podnik udrželi jako mámin odkaz. I proto je pro Katarínu nyní rodinná firma tak důležitá.

Katarína je velmi pracovitá a poctivá. Nikoho by neošidila, nic by neošulila. Působí velmi silně, zároveň je však svým způsobem hodně křehká, citlivá, empatická a zranitelná. Není prvoplánově krásná, spíš hodně zajímavá. Když se ale pěkně oblékne a nalíčí, okamžitě na sebe strhne pozornost. Má dobré srdce, pro své blízké by se rozkrájela. Jakmile však nabude pocit, že jim nebo jí samotné někdo křivdí či ubližuje, dokáže být docela drsná a jen tak neodpouští. Také se nenechá příliš ovlivnit. Má své hodnoty a zásady, jimž zůstává věrná, byť jí to občas komplikuje život. Proto ani na okamžik neuvažovala, že by šla na interrupci, když zjistila, že s Matějem otěhotněla.

Čím více Matěj Katarínu poznává, tím více je do ní zamilovaný a tím více si jí váží. Nepochybuje, že ona je ta pravá. Také Katarína má celkem jasno, byť její vztah s Matějem připomíná horskou dráhu. Budou spolu konečně šťastní?

Příběh Matěje a Kataríny bude pokračovat už 19. srpna, kdy se Ulice vrací s novými díly patnácté sezóny.


Podívejte se, co přinese nová sezóna Ulice: 

TV Nova